Obóz naukowy klas matematyczno-informatycznych

22-10-2014

W dniach 20-22.10.2014 r. uczniowie z klas matematyczno-informatycznych – I A i II A uczestniczyli w obozie naukowym w Sosnówce.

Podczas trzech wspólnie spędzonych dni, brali udział w licznych warsztatach z matematyki oraz informatyki. Dzięki nim mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu przedmiotów wiodących. Zajęcia były prowadzone przez panią Barbarę Obremską oraz panią Romualdę Laskowską, jak i przez studentów, którzy towarzyszyli uczniom przez cały okres trwania obozu. Opiekunem grupy była wychowawczyni klasy I A - pani Agnieszka Grzywacz.
Był to obóz naukowy, ale uczniowie mieli czas na poznanie siebie i integrację. Miło spędzili czas przy ognisku, a wyjście do kaplicy św. Anny było sympatycznym zakończeniem jesiennego wyjazdu.
Dodał*: Maciej Iżycki