Konkurs z okazji amerykańskiego Dnia Dziękczynienia

17-12-2021

Dziękujemy klasom za udział w konkursie plastycznym z okazji amerykańskiego Dnia Dziękczynienia – „Za co jesteśmy wdzięczni naszej szkole?"

Wszystkie prace były wyjątkowe i unikatowe, w bardzo ciekawy sposób przedstawiły opinie uczniów o I LO i pokazały za co są wdzięczni naszej szkole. Trudno było wybrać najlepszą pracę.

Jury, w skład którego wchodziła wicedyrektor szkoły – pani Agnieszka Nowak oraz nauczycielka języka angielskiego, organizatorka przedsięwzięcia – pani Małgorzata Derek-Nowodyła, postanowiło wyróżnić trzy prace (bez przydzielania miejsc).

Gratulujemy następującym klasom: III Ap, III Cp, III Ep. W dniu 17.12.2021 r. każda z wymienionych klas otrzymała z rąk pani dyrektor Haliny Tamioły worek amerykańskich cukierków.

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Wystawa prac dostępna jest w auli szkolnej.

Dodał*: Szymon Jaśkiewicz