XIII Festiwal Plażowych Gier Zespołowych – szkoły ponadgimnazjalne

13.06.2018

Obrazek
Komunikat końcowy XIII Festiwal Plażowych Gier Zespołowych – „Kormoran Beach Party, Legnica 2018” 12 czerwca 2018 r.

Organizatorzy: I LO Legnica, Społeczne Gimnazjum TWP Legnica, Gmina Legnica, UKS przy I LO Legnica , ZSS Legnica , OSiR Legnica;

Wsparcie: Gmina Legnica, IOW Service, Fundacja Solidarności z I LO Legnica, Wezi-tec, LSSE, Budromos, Sankon, Martes, Cyrus Kebab, PWSZ Legnica, ZPRP, Big Form; Media: portal lca.pl, e-legnickie

Gość specjalny Marek Góralczyk – Sekretarz Generalny Związku Piłki Ręcznej w Polsce i pierwszy Polak w Federacji Piłki Ręcznej w Polsce.

Wyniki dziewcząt:

Piłka Ręczna Plażowa dziewcząt:

I miejsce - I LO Legnica, 10 pkt.
II miejsce - VII LO Legnica, 8 pkt.
III miejsce - ZSO Jawor, 7 pkt.
IV miejsce - II LO Legnica, 6 pkt.

MVP (najlepszy zawodnik) – Dominika Stala
MISS – Patrycja Winiarska

Koszykówka Plażowa Dziewcząt:

I miejsce - II LO Legnica, 10 pkt.
II miejsce - I LO Legnica, 8 pkt.

MVP – Agnieszka Krzemińska
MISS – Agnieszka Czachor

Przeciąganie Liny na Plaży Dziewcząt:

I miejsce - PCKZiU Jawor, 10 pkt.
II miejsce - ZSO Jawor, 8 pkt.
III miejsce - II LO Legnica, 7 pkt.

MVP - Weronika Knop
MISS – Aleksandra Sokołowska

Siatkówka Plażowa-4 osobowa Dziewcząt:

I miejsce – PCKZiU Jawor, 10 pkt.
II miejsce – II LO Legnica, 8 pkt.
III miejsce – I LO Legnica A, 7 pkt.
IV miejsce– ZSB Legnica, 6 pkt.
V miejsce – ZSO Jawor, 5 pkt.
VI miejsce – I LO Legnica B
VII miejsce -ZSEM Legnica 4 pkt.
VIII miejsce -CKZiU Legnica 3 pkt.
IX miejsce - Liceum Katolickie Legnica 2 pkt.

MVP – Dominika Leśniewska
MISS – Agata Kowalik

Piłka Nożna Plażowa Dziewcząt:

I miejsce – VII LO Legnica, 10
II miejsce – PCKZiU Jawor, 8
III miejsce - II LO Legnica, 7
IV miejsce - ZSO Jawor, 6
V miejsce - ZSB Legnica, 5
VI miejsce - I LO Legnica, 5

MVP – Wiktoria Andrzejewska
MISS – Ada Siuda

Klasyfikacja Generalna Dziewcząt:

I miejsce - II LO Legnica, 38 pkt.
II miejsce - I LO Legnica, 30 pkt.
III miejsce - PCKZiU Jawor, 28 pkt.
VI miejsce - ZSO Jawor, 26 pkt
V miejsce - VII LO Legnica, 18 pkt.
VI miejsce - ZSB Legnica, 16 pkt.
VII miejsce - ZSEM Legnica, 4 pkt.
VIII miejsce - CKZiU Legnica, 3 pkt.
IX miejsce - Liceum Katolickie Legnica, 2 pkt.

*W przypadku tej samej liczby punktów decydował system olimpijski - większa ilość wyższych miejsc.

Wyniki chłopców:

Koszykówka Plażowa Chłopców:

I miejsce – ZSB Legnica, 10 pkt.
II miejsce –ZSO Jawor, 10 pkt.
III miejsce – ZSEM Legnica, 7 pkt.
IV miejsce – II LO Legnica, 6 pkt.
V miejsce –ZSS Legnica, 5 pkt.
VI miejsce – I LO Legnica, 5 pkt.
VII miejsce – Liceum Katolickie, 3 pkt.

MVP - Jakub Weremkowicz
MISTER– Jakub Weremkowicz

Piłka Ręczna Plażowa Chłopców:

I miejsce – I LO Legnica, 10 pkt.
II miejsce –ZSTiO Legnica, 8 pkt.
III miejsce – ZSEM Legnica, 7 pkt.
VI miejsce – ZSS Legnica, 6 pkt.
V miejsce –PZS Krzyżowice, 5 pkt.
V miejsce – VII LO, 5 pkt.

MVP – Andrzej Tkaczyk
MISTER – Wojciech Styrcz

Przeciąganie Liny na Plaży Chłopców:

I miejsce –ZSEM Legnica, 10 pkt.
II miejsce – ZSP Krzyżowice, 8 pkt.
III miejsce – ZSO Jawor, 7 pkt.
IV miejsce – ZSS Legnica, 6 pkt.
V miejsce –I LO Legnica, 5 pkt.

MVP - Marek Tomczyński
MISTER – Krzysztof Zubko

Siatkówka Plażowa Chłopców:

I miejsce –ZSEM Legnica, 10 pkt.
II miejsce – ZSO Jawor, 8 pkt.
III miejsce – I LO Legnica A, 7 pkt.
IV miejsce – PCKZiU Jawor, 6 pkt.
V miejsce –SMS Miedź Legnica, 5 pkt.
VI miejsce – ZSB Legnica A, 4 pkt.
VII miejsce - II LO Legnica, 3 pkt.
VIII miejsce - ZSB Legnica B
IX miejsce - I LO Legnica B

MVP - Jakub Weremkowicz
MISTER – Jakub Weremkowicz

Piłka Nożna Plażowa Chłopców:

I miejsce - ZSB Legnica, 10 pkt.
II miejsce - ZSEM Legnica, 8 pkt.
III miejsce – SMS Miedz Legnica,7 pkt.
IV miejsce – I LO Legnica, 6 pkt.
V miejsce– Liceum Katolickie, 5 pkt.
V miejsce – VII LO Legnica, 5 pkt.
VI miejsce - ZSS Legnica, 3 pkt.
VII miejsce - I LO Legnica B

Klasyfikacja Generalna Chłopców:

I miejsce –ZSEM Legnica, 42 pkt.
II miejsce – I LO Legnica, 33 pkt.
III miejsce – ZSO Jawor, 25 pkt.
IV miejsce – ZSB Legnica, 24 pkt.
V miejsce – ZSS Legnica, 20 pkt.
VI miejsce – PZS Krzyżowice, 13 pkt.
VII miejsce - SMS Miedź Legnica, 12 pkt.
VIII miejsce - VII LO Legnica, 10 pkt.
IX miejsce - II LO Legnica, 9 pkt.
X miejsce –ZSTiO Legnica, 8 pkt.
X miejsce – Liceum Katolickie, 8 pkt.
XI miejsce – PCKZiU Jawor, 6 pkt.

*W przypadku tej samej liczby punktów decydował system olimpijski - większa ilość wyższych miejsc.