Nasi absolwenci lubią Politechnikę Wrocławską

25-01-2017

W dniu 24 stycznia 2017 r. uczniowie klasy 3a matematyczno-informatycznej i 3d matematyczno-fizycznej spotkali się z Dziekanem Wydziału Techniczno-Przyrodniczego i Dyrektorem Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Wrocławskiej w Legnicy - prof. dr hab. inż. Andrzejem Kaźmierczakiem oraz przedstawicielami PW.

Podczas wizyty zaprezentowana została oferta edukacyjna Uczelni.

Pani dyrektor otrzymała pismo podpisane przez Prorektora ds. Nauczania Politechniki Wrocławskiej.

Oto fragment tekstu: „Serdecznie gratuluję wysokiego poziomu przygotowania uczniów do egzaminów maturalnych na przestrzeni ostatnich lat. Państwa sukcesy są dla naszej Uczelni szczególnie ważne, gdyż wielu absolwentów państwa Szkoły wybiera właśnie naszą Politechnikę i właśnie z nią wiąże swoją przyszłość.

Z badania przeprowadzonego przez firmę PCG Polska, w ramach projektu pilotażowego Analityka Edukacyjna w Szkołach Wyższych, organizowanego wspólnie z Fundacją Rektorów Polskich, wyłoniła się mapa szkół ponadgimnazjalnych, na której Państwa Szkoła zajmuje 25 miejsce w zestawieniu ponad 550 szkół z całego kraju, których absolwenci najczęściej wybierają Politechnikę Wrocławską.”

Dodał*: Filip Knefel