Pan Robert Wójcicki gościem TML „PRO LEGNICA”

12-04-2016

W dniu 12 kwietnia 2016 r. gościem Towarzystwa Miłośników Legnicy „PRO LEGNICA” był pan Robert Wójcicki – nauczyciel biologii, wiedzy o kulturze oraz warsztatów architektonicznych w naszej szkole.

Nie zabrakło opowieści o dzieciństwie, Chocianowie, nauce w I LO, początkach pracy, a następnie kariery zawodowej w Liceum. Wiele miejsca w dyskusji poświęcono nieżyjącym już nauczycielom, którzy wywarli ogromny wpływ na osobowość, ale także na kształt późniejszych działań pana Roberta Wójcickiego.

Uczniowie z klasy II D matematyczno-fizycznej wyświetlili poprzez rzutnik multimedialny zdjęcia projektów artystycznych, które zostały przygotowane na zajęciach szkolnych i pozalekcyjnych oraz zdjęcia do kolejnych publikacji, wykonane przez szkolnych fotografów.

Pani Antonina Trawnik – prezes TML – wręczyła panu Wójcickiemu niespodziankę.

Dodał*: Tomasz Jaworski