14-10-2012

12.10.2012 r. odbyła się w auli szkolnej akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gośćmi byli emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły, a także przewodnicząca Rady Rodziców Pani Izabela Wańkowicz. Uroczystość przygotowali uczniowie kl. II d.

Jednym z elementów programu było wręczenie nauczycielom przez uczniów kotylionów z różnymi tytułami, a także występ Marii Rutkowskiej.
Pani dyrektor złożyła życzenia wszystkim pracownikom, a także gratulacje tym, którzy zostali wyróżnieni nagrodami.
Nagrody dyrektora otrzymali pracownicy administracji i obsługi, a także następujący nauczyciele: Romualda Laskowska, Mirosława Bąkowska, Agnieszka Grzywacz, Marcin Twardowski, Tomasz Dziurzyński, Alina Juchniewicz-Nowak, Beata Stempek, Barbara Obremska, Renata Kominiarczuk, Zbigniew Masłowski, Krzysztof Waszkiewicz.
Pani dyrektor poinformowała również o innych nagrodach nauczycieli. Pani Romualda Laskowska otrzymała nagrodę Ośrodka Rozwoju Edukacji w związku z ogłoszonym konkursem na programy nauczania. Chodzi o program z informatyki – „Warsztaty matematyczno-algorytmiczne” (wdrażany w klasie I A matematyczno-informatycznej), który został wyróżniony w kategorii modelowy program nauczania (I miejsce) oraz w kategorii program wykorzystujący zasoby internetowe programu nauczania informatyki w zakresie rozszerzonym.
Dwie nauczycielki – pani Romualda Laskowska i pani Barbara Obremska - otrzymały 10-miesięczne stypendium Fundacji im. Jana Łukasiewicza za przyczynienie się do sukcesu ucznia w Olimpiadzie Informatycznej w roku szkolnym 2011/2012 (tytuł laureata), ale także w poprzednich latach.
Gratulujemy!
Po uroczystości goście zostali zaproszeni przez młodzież na słodki poczęstunek.
Dodał*: PU