XII Maraton Językoznawczy

23-09-2015

W dniu 22 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Maratonie Językoznawczym organizowanym przez Instytut Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego i rozgrywanym w języku angielskim.

Nasze trzyosobowe drużyny zdeklasowały pozostałych zawodników zajmując pierwsze i trzecie miejsce i pokonując ponad 200 uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska. Skład drużyn to : Agnieszka Prawda, Katarzyna Niemyjska, Mateusz Walczak z klasy 3a – pierwsze miejsce; Bartosz Jaśkiewicz, Sebastian Zięciak (1A), Michał Kosmecki (1C) – trzecie miejsce. Dalsze pozycje - Oskar Wengrzyn, Michalina Delikatny, Kamila Gołąb (3D) – miejsce 17; Sławomir Górawski, Jan Librowski, Aleksander Czeszejko – Sochacki (3A) – miejsce 18.

Gratulacje!

Dodał*: Maciej Iżycki