Uczniowie z Gimnazjum nr 5 gośćmi naszej szkoły

03-06-2014

W dniu 3 czerwca 2014 r. gościliśmy w szkole uczniów z klasy III F Gimnazjum Nr 5 im. ks. Jerzego Wilhelma w Legnicy z wychowawczynią - panią Bogumiłą Sudoł.

Razem ze swoimi starszymi kolegami z klasy I C naszego Liceum, gimnazjaliści wzięli udział w grze terenowej - „W poszukiwaniu utraconych informacji”, zorganizowanej przez nauczycielki biblioteki szkolnej - panią Renatę Kominiarczuk i Elżbietę Czornak.

Nasi goście zostali podzieleni na drużyny, a następnie wyruszyli „w teren” (budynek szkolny i posesja). Odszukiwali miejsca, w których czekali na nich wolontariusze z fragmentami przygotowanych tekstów. Pozyskanie tych materiałów wymagało od uczestników wykonania różnych zadań, rozwiązania licznych zagadek. Było wesoło i sympatycznie.

Zwycięska drużyna otrzymała dyplomy, wszyscy uczestnicy – pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy za przybycie!

Dodał*: Jan Tabor