IX FESTIWAL PLAŻOWYCH GIER ZESPOŁOWYCH

06-06-2014

IX FESTIWAL PLAŻOWYCH GIER ZESPOŁOWYCH „KORMORAN BEACH PARTY” - BITWA NA PLAŻY – LEGNICA 2014

OTWARTE MISTRZOSTWA LEGNICY

KOSZYKÓWKA PLAŻOWA 3-OSOBOWA

SIATKÓWKA PLAŻOWA 4-OSOBOWA

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA

PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA

10 CZERWCA 2014 - GODZ.9.00-15.00 (SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE)

11 CZERWCA 2014 - GODZ.9.00-15.00 (GIMNAZJA)

MIEJSCE: KĄPIELISKO „KORMORAN” OSIR LEGNICA, ul. Kąpielowa 1 (300 m od dworca PKP)

ORGANIZATORZY: UKS przy I LO w LEGNICY, OSIR LEGNICA, Społeczne Gimnazjum TWP w Legnicy, I LO w Legnicy

PATRONAT i WSPARCIE: GMINA LEGNICA, IOW SERVICE, BUDROMOS, CUKIERNIK KORNELIUSZ OKOŃ, LCA.pl, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Tesco -Ferio Legnica, PWSZ Legnica

ORGANIZATOR ZAPEWNIA : opiekę medyczną, atrakcyjne i cenne nagrody, m.in. koszulki z logo Festiwalu, pokaz taneczny, pączki, dobrą zabawę oraz konkursy z nagrodami; zawody odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne! W razie kłopotów z aurą - prosimy o zaopatrzenie się w parasole i zmienną odzież. Na terenie kąpieliska będzie otwarty tzw. sklepik szkolny.

ZGŁOSZENIA: do 6 czerwca 2014 r. (piątek)

Na adres mailowy: wachu3@tlen.pl

Ilość miejsc ograniczona (maksymalnie 500 osób w ciągu dwóch dni), decyduje kolejność zgłoszeń

KONTAKT: Krzysztof Waszkiewicz (Prezes UKS I LO w Legnicy), tel. 607390864

W zgłoszeniu należy podać w jakich dyscyplinach - z uwzględnieniem płci - szkoła chce zgłosić reprezentację (jest możliwość wystawienia max. 2 zespołów do jednej dyscypliny - nie dotyczy organizatora) oraz koniecznie dane osoby zgłaszającej - opiekuna (imię i nazwisko, telefon, mail)

Ewentualne zmiany dotyczące ilości zespołów, wynikające ze względów losowych, można zgłaszać najpóźniej do godziny 15.00 w przeddzień zawodów.

W dniu zawodów opiekunowie dostarczają - listy imienne podpisane przez dyrektora szkoły oraz czytelne dane opiekuna. Wzór zgłoszenia Legnickiego SZS. Uczniowie muszą mieć pisemną zgodę rodziców na udział w zawodach sportowych z informacją o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wysiłku fizycznego (na zgłoszeniu listy wystarczy oświadczenie opiekuna, że takie zgody posiada).

Weryfikacja zgłoszeń od 8.00 do 8.40 w dniu zawodów.

NOWOŚĆ! Losowania grup eliminacyjnych (ze względu na ograniczenia czasowe podczas Festiwalu) dokona, w przeddzień zawodów, organizator wraz z komisja sędziowską.

UCZESTNICY: zespoły szkół gimnazjalnych (rocznik 1998 i młodsi) oraz ponadgimnazjalnych (rocznik 1994 i młodsi) pod opieką nauczycieli. Zespoły bez opiekunów nie będą dopuszczane do zawodów.

SYSTEM: NA 6 BOISKACH ROZGRYWKI w 4 DYSCYPLINACH PLAŻOWYCH:

BEACH HANDBALL (osobno zespoły chłopców i dziewcząt - 5- osobowe + max.3 rez.),

BEACH SOCCER (osobno zespoły chłopców i dziewcząt - 5-osobowe + max 3 rez.),

BEACH VOLLEYBALL TEAM (osobno zespoły chłopców i dziewcząt - 4 osobowe.+ max.2 rez.),

BEACH BASCETBALL (osobno zespoły chłopców i dziewcząt - 3-osobowe.+ max 2 rez.)

Nowość! W tym roku siatkówkę gramy na 3 boiskach, co przyśpieszy rozgrywki (duża liczba uczestników).

*zawodników można zgłaszać do kilku dyscyplin jednocześnie. Nad właściwą kolejnością meczy czuwać będą dwaj koordynatorzy rozgrywek

ROZPISKA MINUTOWA

Dzięki odpowiednio dobranej rozpisce minutowej ci sami uczniowie mogą grać w kilku dyscyplinach plażowych.

Nowość! Dwa centra logistyczne wyposażone w laptopy lub tablety, z których będziemy zarządzać organizacją rozgrywek.

Centrum A - siatkówka i piłka nożna plażowa

Centrum B - koszykówka i piłka ręczna plażowa

10.06.2014 r., wtorek: szkoły ponadgimnazjalne

11.06.2014 r., środa: szkoły gimnazjalne

8.00-8.40 - weryfikacja zgłoszeń

8.45 - oficjalne otwarcie

Dziewczęta :

9.00-11.00 eliminacje siatkówka i piłka nożna plażowa (A)

11.00-12.00 mecze finałowe siatkówka i piłka nożna plażowa (A)

Około 12.00 wręczenie nagród siatkówka i piłka nożna plażowa (A)

12.00-14.00 eliminacje koszykówka i piłka ręczna plażowa (B)

14.00-15.00 mecze finałowe koszykówka i piłka ręczna plażowa (B)

Około 15.00 wręczenie nagród koszykówka i piłka ręczna plażowa (B)

Około 15.10 wręczenie nagród w klasyfikacji ogólnej Festiwalu

Chłopcy:

9.00-11.00 eliminacje koszykówka i piłka ręczna plażowa (B)

11.00-12.00 mecze finałowe koszykówka i piłka ręczna plażowa (B)

Około 12.00 wręczenie nagród koszykówka i piłka ręczna plażowa (B)

12.00-14.00 eliminacje siatkówka i piłka nożna plażowa(A)

14.00-15.00 mecze finałowe siatkówka i piłka nożna plażowa(A)

Około 15.00 wręczenie nagród siatkówka i piłka nożna plażowa(A)

Około 15.10 wręczenie nagród w klasyfikacji ogólnej Festiwalu

Nowość! Do klasyfikacji ogólnej festiwalu liczone będą punkty uzyskane ze startu we wszystkich 4 dyscyplinach plażowych, osobno dla dziewcząt i chłopców. Liczymy najlepiej sklasyfikowany zespół danej szkoły w określonej dyscyplinie, drugi zespół nie punktuje.

Organizatorowi przysługuje prawo interpretacji zasad i przepisów gry w celu sprawniejszej organizacji zawodów.

BARDZO WAŻNE! W dniu zawodów organizator nie będzie przyjmował nowych zespołów. Drużyny należy zgłaszać najpóźniej do 6 czerwca 2014 r., na adres: wachu3@tlen.pl. Ewentualne zmiany wynikające ze względów losowych należy zgłaszać najpóźniej do godziny 15.00, w przeddzień zawodów.

Nowość! Aby ograniczyć niepotrzebne oczekiwanie na rozpoczęcie wybranej dyscypliny, opiekunowie zgłaszający zespoły do zawodów popołudniowych (mają się rozpocząć - zgodnie z rozpiską – o godz. 12.00), mogą przyprowadzić swoje zespoły odpowiednio na godzinę 11.

Dodał*: Jan Tabor