stypendia fundacji centrum rozwiązań strategicznych im. jana łukasiewicza

07-02-2014

Dwie nauczycielki z naszej szkoły otrzymały stypendia przyznawane przez Fundację Centrum Rozwiązań Strategicznych im. Jana Łukasiewicza.

Stypendium przyznawane jest nauczycielom informatyki i matematyki, którzy przyczynili się do sukcesów uczniów w Olimpiadzie Informatycznej i innych zawodach informatycznych.

Pani Romualda Laskowska – nauczycielka informatyki - znalazła się w kategorii I, która obejmuje 5 nauczycieli informatyki z polskich liceów o największych udokumentowanych sukcesach i aktywnie udzielających się w działaniach inicjowanych przez Fundację.

Pani Barbara Obremska – nauczycielka matematyki – znalazła się w kategorii III, która dotyczy 10 nauczycieli z polskich liceów nie prowadzących bezpośrednio zajęć z informatyki, ale przyczyniających się do sukcesów uczniów w zawodach informatycznych.

Kapituła Konkursu na stypendia dla nauczycieli informatyki i matematyki ogłosiła również ranking szkół za lata 2011-2013, w którym nasze Liceum uplasowało się na 12 miejscu w zakresie sukcesów uczniów w etapie centralnym Olimpiady Informatycznej. I LO z Legnicy wyprzedzają na Dolnym Śląsku tylko dwa licea z Wrocławia.

Gratulujemy!

Dodał*: Jan Tabor