Wyróżnienia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14-10-2013

Podczas uroczystości miejskiej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 14.10.2013 r. w Klubie Nauczyciela - nagrodę Prezydenta Miasta Legnicy otrzymała pani dyrektor Halina Tamioła oraz nauczyciel matematyki pan Zbigniew Masłowski.

Podczas uroczystości dolnośląskiej, która miała miejsce we Wrocławiu w dniu 15.10.2013 r. - nagrodę Kuratora Oświaty otrzymał mgr Krzysztof Waszkiewicz – nauczyciel wychowania fizycznego.

Natomiast podczas uroczystości, która odbyła się w Teatrze im. H. Modrzejewskiej w Legnicy w dniu 16.10.2013 wielu pracownikom szkoły zostały wręczone medale:

- Złoty Medal za Długoletnią Służbę: mgr Elżbieta Czornak – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa oraz Danuta Szulc – woźna szkolna

- Srebrny Medal za Długoletnią Służbę: mgr Agnieszka Nowak – wicedyrektor szkoły oraz mgr Joanna Piskorska-Gomoliszek – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie

- Brązowy Medal za Długoletnią Służbę – mgr Tomasz Bekas – nauczyciel wychowania fizycznego

- Medal Komisji Edukacji Narodowej: mgr Zygmunt Pabisiak – nauczyciel podstaw przedsiębiorczości, mgr Robert Wójcicki – nauczyciel biologii, mgr Renata Zając – nauczyciel języka francuskiego.

Gratulujemy!
Dodał*: Jan Tabor