Matura 2012

08-05-2012

4 maja br. punktualnie o godz. 9.00 nasi tegoroczni abiturienci rozpoczęli pisanie pierwszego egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym.

Do tegorocznej matury przystąpili wszyscy, tj. 175 uczniów klas trzecich. Jeden z maturzystów - ze względu na satysfakcjonujące wyniki matury amerykańskiej SAT i akceptację przez Uniwersytet w Yorku – jest już studentem. Na tym etapie 100% punktów na świadectwie OKE mają już zapewnione laureaci i finaliści zawodów centralnych olimpiad przedmiotowych. Pięciu abiturientów ma tytuły finalistów Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, trzech tytuły finalistów Olimpiady Języka Francuskiego, a jeden tytuł laureata Olimpiady Chemicznej i finalisty Olimpiady Języka Łacińskiego. Trzymamy kciuki za wszystkich maturzystów! Powodzenia!
Dodał*: PU