Zapowiedź 31. Finału WOŚP

17-11-2022
 "Chcemy wygrać z sepsą! 
 Gramy dla wszystkich - małych i dużych!"

Celem zbliżającego się Finału jest więc zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, zakażenie którymi może doprowadzić do sepsy. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować.  

Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia 2023 r., ale już w grudniu cel akcji wspierać będzie można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby. 

Już teraz można się zarejestrować na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl 

Osoby niepełnoletnie muszą zostać zapisane przez opiekuna prawnego. 

Zachęcamy wszystkich uczniów I LO do wzięcia udziału w tym wydarzeniu! 

Zamieścił/a: Antoni Adamowicz
Menu