Wyróżnienie za realizację projektu MAP

20-11-2022
W dniu 19 listopada 2022 r. w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca projekt Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu - Uczniowie.  

Uczestnikami spotkania byli nauczyciele - opiekunowie szkolnych kółek MAP, którzy mieli okazję zapoznać się z krótkim podsumowaniem organizatorów z realizacji projektu. Przedstawiono również sprawozdanie z ewaluacji, wcześniej bowiem uczniowie i nauczyciele mogli zaprezentować swoje opinie dotyczące kółek i obozów naukowych.  

Podczas konferencji nasze Liceum otrzymało wyróżnienie „za aktywność w realizacji projektu Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu – Uczniowie oraz skuteczne działania w nauczaniu algorytmiki i programowania uczniów uzdolnionych informatycznie". 

W spotkaniu uczestniczyła pani Anna Borowiec – nauczyciel informatyki i matematyki. 

Projekt w ubiegłym roku szkolnym realizowały: pani Anna Borowiec, pani Barbara Obremska. 

Gratulujemy! 

Zamieścił/a: Krzysztof Kowalczyk
Menu