V Turniej o Puchar Witelona

26-03-2026
. . . . . .
W dniach 25-26 marca 2026 r. reprezentacje naszego Liceum wzięły udział w dwóch konkurencjach tegorocznego Turnieju o Puchar Witelona, który odbył się w Collegium Witelona w Legnicy.  

Nasi uczniowie sprawdzali swoją wiedzę oraz umiejętności podczas rozwiązywania zadań ekonomicznych, społecznych, analitycznych i zespołowych. 

W kategorii ekonomicznej Liceum reprezentowali: 

- Marek Lorenc – 3A, 

- Kacper Moczulski – 3A, 

- Monika Dzbanuszek – 3A, 

- Antoni Leleń - 3A, 

- Eleni Cheda – 3A, 

- Maciej Salecki – 3E. 

Opiekunem grupy był prof. Paweł Olszewski – nauczyciel biznesu i zarządzania. 

W kategorii społecznej uczestnicy rywalizowali z drużynami z innych szkół, rozwiązując zadania problemowe oraz biorąc udział w symulacji rozprawy sądowej, która pozwoliła im wcielić się w role uczestników procesu i lepiej zrozumieć jego przebieg. 

Skład zespołu: 

- Marta Ostrowska – 3B, 

- Zuzanna Zastocka – 3B, 

- Kinga Zapała - 3B, 

- Ewa Bartoń - 3D, 

- Kajetan Kędzierski - 3E, 

- Adam Lewicki – 3E. 

Opiekę nad uczniami sprawował pedagog szkolny - prof. Aneta Pąchalska. 

Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły! 

Zamieścił/a: Emilian Waluszko
Menu