Uczniowie na wykładzie w sali Wydziału Chemii
24-02-2024
W dniu 24.02.2024 r. chętni uczniowie z klasy II C1 wzięli udział w wykładzie prowadzonym przez dr Jakuba Cichosa.
Wykład „Małe mogą więcej czyli o zaletach nanomateriałów" odbył się w sali Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego w ramach programu Wszechnica Chemiczna.
Opiekunem uczniów był prof. Tomasz Piasecki.
Zamieścił/a: Oliwia Kik