Sukces reprezentacji I LO w siatkówce plażowej dziewcząt

25-05-2026
.
25 maja 2026 r. reprezentacja dziewcząt  z naszego Liceum wzięła udział w Licealiadzie Miasta Legnicy w siatkówce plażowej. 

Z dumą informujemy, że zespół zajął I miejsce, zdobywając tytuł najlepszej drużyny w Legnicy i awansując do dalszych rozgrywek. 

Skład zwycięskiej drużyny: 

- Aleksandra Drozdowska - 3B, 

- Gabriela Walska – 3E, 

- Ahlaia Rebrova – 2A. 

Opiekunem drużyny był prof. Krzysztof Zasławski. 

Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom wspaniałego wyniku, sportowej postawy i ogromnego zaangażowania. Trzymamy kciuki za kolejne etapy rywalizacji!

Zamieścił/a: Kacper Furmaniak
Menu