Sukces reprezentacji I LO w siatkówce plażowej dziewcząt
25-05-2026
25 maja 2026 r. reprezentacja dziewcząt z naszego Liceum wzięła udział w Licealiadzie Miasta Legnicy w siatkówce plażowej.
Z dumą informujemy, że zespół zajął I miejsce, zdobywając tytuł najlepszej drużyny w Legnicy i awansując do dalszych rozgrywek.
Skład zwycięskiej drużyny:
- Aleksandra Drozdowska - 3B,
- Gabriela Walska – 3E,
- Ahlaia Rebrova – 2A.
Opiekunem drużyny był prof. Krzysztof Zasławski.
Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom wspaniałego wyniku, sportowej postawy i ogromnego zaangażowania. Trzymamy kciuki za kolejne etapy rywalizacji!
Zamieścił/a: Kacper Furmaniak