„Odnaleźć Siebie” – nowy projekt edukacyjny

05-12-2023
.
W dniu 5 grudnia 2023 r. Pan Miłosz Rajczakowski przedstawił klasom I D oraz II F pilotażowy projekt „Odnaleźć Siebie”. 

Warto wiedzieć, że pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki powstała innowacyjna platforma odnalezcsiebie.edu.pl, której myślą przewodnią jest rozwijanie zainteresowań młodych ludzi związanych z tematyką społeczno-kulturową. W ramach całego przedsięwzięcia przygotowano materiały edukacyjne z zakresu historii, wiedzy o społeczeństwie, biznesu i zarządzania, a także psychologii.

Platforma Odnaleźć Siebie to setki krótkich filmów edukacyjnych i wirtualnych e-lekcji, które ubogacą naukę nie tylko swoją nowoczesną formą, ale również wartościową treścią. Ich multimedialny charakter może stanowić nieocenione źródła wsparcia zarówno dla uczniów próbujących zrozumieć siebie i otaczającą ich rzeczywistość, jak i nauczycieli, którym zależy na urozmaiceniu zajęć.

Zamieścił/a: Anna Borowiec
Menu