Obóz naukowy III D

20-11-2022
. . . . .
W dniach 17-19 listopada 2022 r. klasa III D wraz z wychowawcą – panem Zbigniewem Masłowskim oraz nauczycielem historii – panem Bogusławem Bondziorem uczestniczyła w obozie naukowym w Sosnówce. 

Pierwszy dzień uczniowie  spędzili na grach integracyjnych, ale także podjęli się napisania próbnej matury z matematyki, która została omówiona po kolacji. Uczestniczyli również w spacerze do źródełka na Górze św. Anny. Dzień zakończyli ogniskiem i dyskoteką.       

Kolejnego dnia, zaraz po śniadaniu, młodzież udała się na pieszą wycieczkę do Karpacza, podczas której mogła podziwiać piękne górskie widoki i uroki tego magicznego miejsca. Wieczorem wszyscy uczestnicy grali w gry integracyjne i logiczne (Mafia). 

Dziękujemy naszym opiekunom za zorganizowanie nam tak wspaniałej wycieczki! 

 

Zamieścił/a: Antoni Adamowicz
Menu