Nasze wrażenia z wycieczki do Paryża

11-11-2023
. .
W dniach 6-11 listopada 2023 r. uczniowie z kilku klas (2c1, 2c2, 2a, 2e, 1b, 3c, 3d, 4c, 4e) przebywali na wycieczce w Paryżu. 

Program wyjazdu obejmował wizyty w najciekawszych miejscach tego urokliwego miasta. Spacerując uliczkami Montmartre młodzież odkrywała artystyczną duszę dzielnicy, w Luwrze „zapełniała głowy” sztuką, a w Parku Walta Disneya doświadczała magicznych atrakcji i spotkań. Wisienką na torcie były zdjęcia przed okazałą, podświetloną Wieżą Eiffla.  

Wycieczka stała się wyjątkową podróżą nie tylko po zabytkach i miejscach rozrywki, ale także okazją do poszerzania horyzontów i wspólnego budowania niepowtarzalnych wspomnień.  

Opiekunami byli: prof. Agnieszka Grzywacz, prof. Anna Kruszczyńska, prof. Tomasz Piasecki. 

 

Zamieścił/a: Stanisław Waluk
Menu