List gratulacyjny

12-06-2022
Otrzymaliśmy list gratulacyjny od Prezes Stowarzyszenia Pasjonatów Języka Niemieckiego „GERMANIKO” – mgr Łukasza Gudanowicza: 

„Z prawdziwą przyjemnością pragnę pogratulować Szanownej DYREKCJI I LO wraz z WYCHOWAWCĄ klasy 2b, iż uczeń Państwa szkoły Piotr Woźny dzięki zaletom swojego charakteru, ambicjom i sumienności, a także osiągnięciom językowym zasłużył na szczególne wyróżnienie.  

W/w uczeń należy do Stowarzyszenia Pasjonatów Języka Niemieckiego GERMANIKO z siedzibą w Legnicy, w którym rozwija swoje umiejętności oraz pełni funkcję wolontariusza.  

Uczestniczył w realizacji wielu projektów edukacyjnych. Wykazał się również otwartością, umiejętnością sprawnej komunikacji, oraz wybitnej współpracy w zespole, czym przyczynił się do sukcesu każdego projektu i jego dynamicznego rozwoju. Zdolności językowe i personalne Piotra stawiają go wśród najzdolniejszych w tej grupie wiekowej. 

Powierzone ponadprogramowe zadania, udział w konkursach, czy projekty realizuje zawsze z należytą starannością i zaangażowaniem. Reprezentując szkołę w konkursie powiatowym wiedzy o krajach obszaru niemieckojęzycznego, działając w wolontariacie, wykazał się dużą determinacją i wytrwałością. Jego zaangażowanie i aktywność językowa świadczą nie tylko o ciężkiej i wytrwalej pracy, ale również o dużej dojrzałości. Rozwijanie umiejętności oraz inwestowanie w wiedzę jest bowiem przepustką do realizacji własnych marzeń.  

Niezmiernie miło mi, iż uczeń Państwa szkoły jest inspiracją dla innych młodych ludzi i powodem do dumy dla legnickiej oświaty.  

Gratulujemy tak zdolnych uczniów i życzymy dalszych sukcesów wychowawczych!” 
 

Zamieścił/a: Emilia Morawska
Menu