Kiermasz w Dzień Czarnego Kota

17-11-2022
. .

W dniu 17 listopada 2022 r., w którym świętujemy Dzień Czarnego Kota, w naszym Liceum odbył się kiermasz wypieków na rzecz „braci mniejszych” z Legnickiego SOS dla Zwierząt „Psiakot”. Część pieniędzy Rada Wolontariatu postanowiła przeznaczyć także na zakup m.in. karmy dla kotów, które można zaobserwować na wewnętrznym dziedzińcu naszej szkoły. 

Uczniowie wykazali się nie tylko otwartym sercem, ale również dużą kreatywnością, dzięki czemu niektóre wypieki zdobiły kocie motywy.

Inicjatorkami kiermaszu były - przewodnicząca Rady Wolontariatu - Oliwia Jarosz z klasy IV Cp oraz pedagog szkolny - pani Aneta Pąchalska.  Został on przeprowadzony przez reprezentantów następujących klas: I B, I C2, I D, I F, II B, II E.

Zamieścił/a: Wojciech Olbrych
Menu