Festiwal Plażowych Gier Zespołowych na Kormoranie

08-06-2024
W imieniu organizatorów, tradycyjnie pod koniec roku szkolnego, mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w XVII Festiwalu Plażowych Gier Zespołowych „Kormoran Beach Party - Legnica 2024”. 

Zawody dla szkół ponadpodstawowych - Licealiada, połączone ze świętem sportu I LO, odbędą się na kąpielisku "Kormoran" w dniu 13 czerwca 2024 r. (czwartek) w godzinach 9.00-14.30. 

Są to jedyne tego typu międzyszkolne zawody w Polsce, które łączą cztery najpopularniejsze plażowe gry zespołowe: Beach Soccer, Beach Handball, Beach Volleyball-Team, Beach Basketball, a także Drużynowe Przeciąganie Liny na plaży.

Uczniowie naszego Liceum będą rywalizować amatorsko w następujących konkursach i grach: siatkówka plażowa, badminton, tenis stołowy, przeciąganie liny, ergowiosła, rzeźby na piasku, piosenki szantowe. Wezmą też udział w akcji plastycznej “Królowie Biosfery”.  

Zamieścił/a: Anna Borowiec
Menu