Ferie zimowe w Zakopanem

20-01-2024
. .
Podczas ferii zimowych (w dniach 13-19 stycznia 2024 r.) uczniowie naszego Liceum zwiedzili Zakopane. 7-dniowa wycieczka obfitowała w wiele atrakcji i niezapomnianych przeżyć.  

W zimowej stolicy Polski uczestnicy zobaczyli m.in.: zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Galerię Władysława Hasiora, Galerię Sztuki Zakopiańskiej. Wiele radości i niezapomnianych wrażeń dostarczył uczniom kulig z pochodniami oraz góralską biesiadą z ogniskiem i muzyką. Podczas wycieczki na Gubałówkę wszyscy podziwiali panoramę Tatr i tradycyjnie uwiecznili to na zdjęciu grupowym. Młodzież odwiedziła również Zespół Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara oraz Muzeum Jana Kasprowicza na Harendzie.   

Zakopane okazało się również bardzo łaskawe jeśli chodzi o aurę - białe i słoneczne. Pełni wspomnień i wrażeń czekamy już na kolejne ferie. 

Opiekunami podczas wyjazdu byli: prof. Robert Wójcicki, prof. Marcin Twardowski. 

Zamieścił/a: Stanisław Waluk
Menu