Eliminacje rejonowe 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

05-05-2024
W dniu 4.05.2024 r. w Art Cafe Modjeska w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy odbyły się eliminacje rejonowe 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. 

Jury w składzie Katarzyna Dworak, Małgorzata Pauka i Łukasz Kucharzewski wysłuchało 23 uczestników w kategoriach: recytacja, poezja śpiewana, „wywiedzione ze słowa” oraz w turnieju teatrów jednego aktora.  

Nasze Liceum reprezentowały: Alicja Renata Nowak z klasy I C, Hanna Kwaśnik z klasy I F. Recytatorki zaprezentowały się wspaniale, a Hanna otrzymała wyróżnienie w turnieju recytatorskim w kategorii młodzieżowej.  

Serdecznie gratulujemy! 

Opiekunem Konkursu w naszej szkole jest prof. Alina Juchniewicz-Nowak – nauczycielka języka polskiego. 

Zamieścił/a: Anna Borowiec
Menu