Dzień Dziecka z MasterChefem
01-06-2026
Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które zorganizował Parlament Uczniowski.
Podczas specjalnie przedłużonej (do 30 minut) przerwy uczniowie mogli wziąć udział w szkolnym konkursie „MasterChef”.
W kulinarnych zmaganiach uczestniczyły klasy, które wykazały się ogromną kreatywnością, zaangażowaniem oraz świetną współpracą. Na stołach pojawiły się nie tylko smaczne, ale również niezwykle pomysłowo przygotowane potrawy.
Dania oceniało jury w składzie: Pani Dyrektor Halina Tamioła, prof. Aneta Pąchalska - pedagog oraz Alicja Renata Nowak - przewodnicząca PU.
Po obradach jurorzy postanowili przyznać następujące nagrody:
- I miejsce i czapkę Masterchefa — klasa 1B,
- II miejsce — klasa 1D,
- III miejsce — klasa 2A.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Zamieścił/a: Kacper Furmaniak