Dzień Dziecka z MasterChefem

01-06-2026
. . . . .
Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które zorganizował Parlament Uczniowski. 

Podczas specjalnie przedłużonej (do 30 minut) przerwy uczniowie mogli wziąć udział w szkolnym konkursie „MasterChef”. 

W kulinarnych zmaganiach uczestniczyły klasy, które wykazały się ogromną kreatywnością, zaangażowaniem oraz świetną współpracą. Na stołach pojawiły się nie tylko smaczne, ale również niezwykle pomysłowo przygotowane potrawy. 

Dania oceniało jury w składzie: Pani Dyrektor Halina Tamioła, prof. Aneta Pąchalska - pedagog oraz Alicja Renata Nowak - przewodnicząca PU. 

Po obradach jurorzy postanowili przyznać następujące nagrody: 

- I miejsce i czapkę Masterchefa — klasa 1B, 

- II miejsce — klasa 1D, 

- III miejsce — klasa 2A. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! 

Zamieścił/a: Kacper Furmaniak
Menu