Stypendystki Prezesa Rady Ministrów

Oliwia Jarosz – uczennica z klasy III Cp – biologiczno-chemicznej z edukacją medyczną – uzyskała najwyższą średnią ocen na koniec roku szkolnego 2020/2021 wśród uczniów 4-letnego Liceum. Natalia Moskwa – maturzystka z klasy III E – przyrodniczej z edukacją prozdrowotną – uzyskała najwyższą średnią ocen na koniec roku szkolnego 2020/2021 wśród uczniów 3-letnego Liceum.

Wystawa w czytelni szkolnej

W czytelni szkolnej wystawiono figurki z drewna przedstawiające Ducha Gór - opiekuna Karkonoszy.

Sukces Aleksandry w tenisie stołowym

W dniu 11.10.2021 r. zostały rozegrane zawody w tenisie indywidualnym  dziewcząt, co stanowi nowość wprowadzoną w roku szkolnym 2021/2022.

Cała szkoła w kinie

W dniu 11.10.2021 r. cała społeczność szkolna udała się do kina Helios na film „Żeby nie było śladów”.

Październik miesiącem dobroci dla zwierząt

W dniu 10 października 2021 r. w Legnicy odbył się Jarmark Staroci, podczas którego można było odwiedzić stoisko legnickiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Wolontariat sportowy – „Legnica na kółkach”

Centrum Wolontariatu Miejskiego #TEAMLegnica przekazało szkole zaświadczenia dotyczące udziału uczniów naszego Liceum w organizacji imprezy sportowej o nazwie „Legnica na kółkach”, organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy w dniu 10 października 2021 r.

Półmetek I LO

08.10.2021

Półmetek I LO

W dniu 8 października 2021 r. w Sali Bankietowej przy ul. Kawaleryjskiej odbyła się zabawa półmetkowa uczniów klas trzecich po szkole podstawowej.

W szachach tuż za podium

W dniu 4 października 2021 r. w Klubie Nauczyciela przy ul. Jordana legnicki SZS zorganizował Licealiadę w szachach. Nasza reprezentacja uplasowała się tuż za podium.

Wycieczka klasy II E przyrodniczej w Karkonosze

W dniach od 29 września do 1 października 2021 r. klasa II E przyrodnicza przebywała na wycieczce krajoznawczo-turystycznej w Karkonoskim Parku Narodowym.

XIX Matematyczny Marsz na Orientację

W dniu 2 października 2021 r. w Lubiążu odbył się XIX Matematyczny Marsz na Orientację.

Wybierz nr strony: z 209