Dzień Państwa Podziemnego

Zgodnie z wieloletnią tradycją, 27 września 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Państwa Podziemnego.

Pomagamy – kiermasz charytatywny III Bg

W dniu 27 września 2021 r. w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz słodkości, zorganizowany przez klasę III Bg, z którego dochód został przeznaczony na leczenie chorej na raka Dominiki. Zebraną kwotę organizatorzy akcji wpłacili na konto Fundacji „Siepomaga”.

Wycieczka klasy III Dp w Karkonosze

W dniach 23-24 września 2021 r. klasa III Dp matematyczno-fizyczna - wraz z panią Anną Kruszczyńską i panem Robertem Wójcickim - ruszyła szlakiem z Przesieki do Schroniska Odrodzenie, które położone jest na Przełęczy Karkonoskiej (1236 m n.p.m).

Wycieczka klasy II B do Szklarskiej Poręby

W dniach 22-24.09.2021 r. klas II B wyjechała na długo wyczekiwaną wycieczkę do Szklarskiej Poręby.

Wycieczka klasy III Ep w Masyw Śnieżnika

W dniach 22-23 września 2021 r. klasa III Ep udała się na wycieczkę w Masyw Śnieżnika.

Wycieczka klasy II A do Świeradowa Zdroju

W dniu 24 września 2021 r. klasa II A matematyczno-informatyczna pojechała na wycieczkę do Świeradowa Zdroju.

XXIV Dolnośląski Festiwal Nauki

W dniach 21-23 września 2021 r. w naszej szkole odbywały się wykłady online w ramach XXIV Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Srebrna sztafeta szwedzka

Na zdjęciu prezentujemy wicemistrzów Dolnego Śląska w sztafecie szwedzkiej, którzy podczas zawodów w Oleśnicy w dniu 20.09.2021 r. pokusili się o kolejny sukces sportowy naszego Liceum.

Udany debiut w Oleśnicy

W dniu 20 września 2021 r. na Stadionie Miejskim w Oleśnicy odbyła się pierwsza, historyczna edycja, nowych zawodów rozgrywanych w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Dolnego Śląska - Festiwal Sztafet Lekkoatletycznych.

Wicemistrzowie Dolnego Śląska w biegu 4x100

Prezentujemy naszych wicemistrzów województwa dolnośląskiego w sztafetach sprinterskich. Zawody odbyły się w Oleśnicy w dniu 20.09.2021 r.

Wybierz nr strony: z 207