Album z okazji 40-lecia NSZZ „Solidarność”

Na 40-lecie powstania NSZZ „Solidarność” Instytut Dziedzictwa Solidarności przygotował wielostronicowy, bogato ilustrowany album „Wybieram Solidarność”.

Natalia w okręgowej Olimpiadzie Filozoficznej

Dolnośląski Komitet Okręgowy Olimpiady Filozoficznej poinformował szkołę, że do zawodów okręgowych XXXIII Olimpiady Filozoficznej została zakwalifikowana Natalia Moskwa z klasy II Eg przyrodniczej.

Olimpiada Teologii Katolickiej

Miło nam poinformować, że trzech uczniów naszego Liceum zakwalifikowało się do etapu okręgowego XXXI Olimpiady Teologii Katolickiej, który odbędzie się 3 marca 2021 r.

Dwóch uczniów w etapie okręgowym Olimpiady Historycznej

Komitet Okręgowy Olimpiady Historycznej poinformował szkołę o zakwalifikowaniu do II etapu dwóch uczniów z klas humanistycznych z edukacją medialną i prawną:

1. Agaty Zderskiej – II Bp
  2. Dawida Tarnowskiego – III B.

Bluzy pod choinką

Mikołaj był w tym roku bardzo łaskawy dla uczniów naszej szkoły. Pod choinką w I LO można było znaleźć bluzy firmowe, a nawet skarpety z logo szkoły.

Polscy skoczkowie dla I LO
Otrzymaliśmy piękny prezent od Mikołaja, którym okazał się nasz wspaniały Absolwent – Rafał Michalski – Prezes Blachotrapezu, sponsor naszych skoczków narciarskich.
Byliśmy „Razem na Święta”

Ponad 12 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju wzięło udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. To rekordowa liczba zgłoszeń.

Życzenia od Absolwentów
Otrzymaliśmy życzenia od Absolwentów szkoły z klasy XI b z lat 1965-1969. Serdecznie dziękujemy!
Wszyscy wszystkim ślą życzenia

Prosimy o przyjęcie życzeń na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

„Wydawnictwo Sejmowe” w bibliotece
Dyrektor „Wydawnictwa Sejmowego” przesłał naszemu Liceum czasopismo i wyraził przekonanie, „że pamięć o przełomowych wydarzeniach w naszej historii oraz dziełach wybitnych Polaków staną się okazją do pogłębionej refleksji nad nasza przeszłością.”
Wybierz nr strony: z 192