Siatkarze na trzecim miejscu w Legnicy

Reprezentacja naszych siatkarzy zajęła III miejsce w Mistrzostwach Legnicy w siatkówce szkół ponadpodstawowych.

Biochemiczne podstawy zdrowia

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy I C o profilu biologiczno-chemicznym z rozszerzoną edukacją medyczną brali udział w projekcie Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego „Biochemiczne podstawy zdrowia”.

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym oraz Wiedzy o Społeczeństwie

Oskar Sobczyk i Bartosz Zawicki – uczniowie z klasy III Bp humanistycznej z edukacją medialną i prawną - zakwalifikowali się do zawodów okręgowych 63. edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, a także do zawodów okręgowych Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.

Zajęcia zdalne

15.12.2021

Zajęcia zdalne

Od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. zajęcia w szkołach będą odbywały się w formie zdalnej.

Paczuszka dla Maluszka

W dniach 15-17 grudnia 2021 r. w I LO prowadzona będzie świąteczna zbiórka dla dzieci z Domu Dziecka w ramach akcji ,,Paczuszka dla Maluszka".

Szlachetna Paczka

14.12.2021

Szlachetna Paczka

Nasze Liceum po raz kolejny dołączyło do corocznej akcji „Szlachetna Paczka”. Przez kilkanaście dni szkolni wolontariusze zbierali fundusze i rozpoznawali lokalny rynek w poszukiwaniu produktów, które miały zaspokoić potrzeby wybranej przez nas rodziny.

Koszykarze 3 na 3 na III miejscu w Legnicy

Nasi chłopcy zajęli III miejsce w Mistrzostwach Legnicy w nowej olimpijskiej odmianie koszykówki granej na jeden kosz, tzw. koszykówce 3 na 3.

Podsumowanie akcji pisania listów

W dniach 9-10 grudnia 2021 r. w naszym Liceum odbył się Maraton Pisania Listów Amnesty International.

Kwalifikacja do zawodów okręgowych Olimpiady Geograficznej

Natalia Moskwa z klasy III Eg przyrodniczej zakwalifikowała się do zawodów pisemnych II etapu Olimpiady Geograficznej, które odbędą się w dniach 5-6.02.2022 r.

IV miejsce Uczniowskiego Klubu Sportowego przy I LO

Uczniowski Klub Sportowy przy naszym Liceum uzyskał IV miejsce w Konkursie „Promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej poprzez wyróżnienie najlepszych projektów realizowanych w środowisku wiejskim”.

Wybierz nr strony: z 215