<b>Weronika zakwalifikowana do finału z I miejsca w okręgu</b>
Weronika Krystian – tegoroczna maturzystka z klasy III B humanistycznej z edukacją medialną i prawną – została zakwalifikowana do zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.
Dawid będzie uczestnikiem zawodów centralnych olimpiady

Przewodniczący Komitetu Okręgowego poinformował szkołę, że Dawid Tarnowski – tegoroczny maturzysta z klasy III B humanistycznej z edukacją medialną i prawną – został zakwalifikowany do zawodów centralnych Ogólnopolskiej Olimpiady im. mjr. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”.

Zwolnieni z Teorii

24.03.2021

<b>Zwolnieni z Teorii</b>
Fundacja Zwolnieni z Teorii poinformowała szkołę, że Laura Kaczmarzyk - uczennica z klasy II Ap matematyczno-informatycznej - przeszła do kolejnego etapu olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii: „Serdecznie gratulujemy innowacyjnego podejścia do nauczania oraz wspierania uczniów w rozwijaniu kompetencji przyszłości”.
Praca zdalna do 11 kwietnia

Zgodnie z nowym Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczniowie I LO od dnia 22 marca 2021 r. do dnia 11 kwietnia 2021 r. kontynuują naukę w systemie zdalnym.

Monika Kowalczyk na podium
Miło nam poinformować, że Monika Kowalczyk - uczennica klasy III E przyrodniczej - zdobyła srebrny medal Grand Prix Polski Taekwon-Do w walkach seniorek 68 kg. Zawody odbyły się w terminie 19-21 marca 2021 r. w Pruszczu Gdańskim. Serdecznie gratulujemy!
<b>Piotr finalistą Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie</b>
Z radością zawiadamiamy, że Piotr Woźny – uczeń z klasy I B humanistycznej z edukacją medialną i prawną – został finalistą XV Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie.
Matura próbna za nami

W dniu 16 marca 2021 r. zakończyły się matury próbne tegorocznych maturzystów. Ostatnim egzaminem w harmonogramie uczniów I LO była geografia. Warto jednak zwrócić uwagę na egzamin z informatyki. Przystąpi do niego w maju 22 abiturientów. Będą pisali egzamin w auli.
Spójrzcie tylko na ten widok.

„Nowy Napis” – warto przeczytać

Nasze Liceum otrzymało od Instytutu Literatury dziewiąty numer Kwartalnika Kulturalnego „Nowy Napis. Liryka, epika, dramat.” Został on poświęcony literaturze rosyjskiej.

I LO BRĄZOWĄ EUROPEJSKĄ SZKOŁĄ PRAWORZĄDNOŚCI RP 2021 r.

Oto pismo skierowane do naszej szkoły od przewodniczącego Kapituły:

Zdalne nauczanie do 28 marca

Zgodnie z nowym Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 marca 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczniowie I LO od dnia 15 marca 2021 do 28 marca 2021 r. kontynuują naukę w systemie zdalnym.

Wybierz nr strony: z 195