<b>Maja finalistką Ogólnopolskiego Konkursu</b>
Maja Rajczakowska – uczennica z klasy II Cp biologiczno-chemicznej z edukacją medyczną – została finalistką V Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego „Ustrój Kościoła Łacińskiego”.
Do Konkursu przygotowywała się pod kierunkiem pana Pawła Olszewskiego.
Serdecznie gratulujemy!
<b>Wycieczka przedmiotowa klasy I E do Strzegomia</b>
W dniu 10.06.2021 r. klasa I E przyrodnicza odbyła wycieczkę przedmiotową do Strzegomia.
<b>Klasa humanistyczna I B we Wrocławiu, czyli powrót do normalności!</b>
10 czerwca 2021 r. klasa humanistyczna I B mogła wreszcie posmakować tego, na co wszyscy czekali z utęsknieniem. Krótka, ale bogata w treści wycieczka do Wrocławia pozwoliła na spotkanie na żywo z teatrem i poznanie fascynujących faktów i miejsc, które tak wiele mówią o historii stolicy Dolnego Śląska i o jej dzisiejszych turystycznych atrakcjach.
<b>Wycieczka II Cp do ZOO we Wrocławiu</b>
W dniu 9 czerwca 2021 r. klasa II Cp – biologiczno-chemiczna z edukacją medyczną - pojechała na wycieczkę do ZOO we Wrocławiu.
<b>Klasy matematyczno-informatyczne uczestniczyły w konferencji </b>
W dniu 10 czerwca 2021 r. klasy 2ap i 2ag podczas lekcji informatyki wzięły udział w konferencji Digital Youth Forum online.
Wycieczka 2Ag do Ziemnic
W dniu 9 czerwca klasa 2 Ag wybrała się na wycieczkę integracyjną do podlegnickich Ziemnic. Po długim spacerze uczniowie spędzili czas na wspólnych grach na świeżym powietrzu, rozpalili ognisko i zjedli usmażone na nim kiełbaski. Wszyscy bawili się świetnie, a wspólnie spędzony czas sprzyjał integracji i pozwolił uczniom poznać się na nowo po długim czasie nauki zdalnej. Opiekunami uczniów były: pani Ewelina Hoszman, pani Anna Kucharczyk.
<b>Klasa I A była w kinie </b>
W dniu 08.06.2021 r. klasa I A - matematyczno-informatyczna – udała się do kina „Helios” w Legnicy na film „La Gomera” w reżyserii Corneliu Porumboiu.
<b>Wojewódzki Konkurs Recytatorski</b>
W dniach 5-6 czerwca 2021 r. w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy odbyły się eliminacje wojewódzkie 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Nagroda specjalna w konkursie wokalnym

Martyna Kostrąg – uczennica z klasy I B humanistycznej z edukacją medialną i prawną – otrzymała nagrodę specjalną w kategorii śpiew klasyczny w konkursie wokalnym „Nagraj Płytę”.

<b>Weronika finalistką Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie </b>
Weronika Krystian – absolwentka z klasy III B humanistycznej z edukacją medialną i prawną – została finalistką VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.
Wybierz nr strony: z 199