Zebrania z rodzicami w dniu 2 września

Zebrania z rodzicami odbędą się w dniu 2 września 2021 r.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 w dniu 1 września 2021 r.:

Wykaz podręczników

Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2021/2022 znajduje się w zakładce Wykaz podręczników -->klik.

Płyty DVD do biblioteki

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu - Instytucja Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz TVP Wrocław przekazały do biblioteki szkolnej dary w postaci najnowszych produkcji filmowych, zrealizowanych w ramach cyklu „Dolny Śląsk pełen historii”.

Mural z Arką Noego

01.07.2021

Mural z Arką Noego

W ostatnich dniach roku szkolnego w naszym Liceum powstał mural, który przedstawia Arkę Noego. Znajduje się na ścianie zewnętrznej Klubu Arka.

II Dp wicemistrzem szkoły w siatkówce

Miło nam zaprezentować kolejnego medalistę mistrzostw szkoły w siatkówce, a jest nim klasa II Dp – matematyczno-fizyczna.

I A „czarnym koniem” mistrzostw I LO w siatkówce

Przez cały rok szkolny podczas zajęć SKS i lekcji wychowania fizycznego prowadzone były rozgrywki międzyklasowe w siatkówce. W zawodach, które trwały od września do czerwca (z przerwą na zdalną naukę) wzięło udział około 100 uczniów z 12 klas.

Sportowe podsumowanie roku – chłopcy

Nasi chłopcy we wrześniu 2020 r. zajęli II miejsce w biegach przełajowych, IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych, VI miejsce na Dolnym Śląsku w Lidze LA. Koszykarze 3x3 uplasowali się na VI miejscu, a siatkarze plażowi zdobyli srebrne medale w wojewódzkim finale strefy w Bolesławcu.

Podsumowanie roku sportowego – dziewczęta

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w dniu 25.06.2021 r. nie mogło zabraknąć podsumowania sukcesów w zawodach szkolnych i międzyszkolnych naszych sportowców oraz wolontariuszy.

„Wielka Sowa” trafiła do klasy II Cp

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego dla klas I i II w dniu 25 czerwca 2021 r. nastąpiło podsumowanie wyników rywalizacji międzyklasowej o „Wielką Sowę”.

Wybierz nr strony: z 203