Koncert dla Niepodległej

W dniu 9 listopada 2021 r. rozpoczęliśmy obchody Święta Niepodległości w naszym Liceum.

Pływacy z I LO na podium

W dniu 5 października 2021 r. w ramach Licealiady Miasta Legnicy odbyły się na basenie "Bąbelek" zawody indywidualne w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowało 11 zawodników  (4 dziewczęta i 7 chłopców): Kamila Boryniec, Natalia Kloc, Weronika Nowak, Wiktoria Sembrat, Konrad Bednarczuk, Bartosz Kulon, Marcel Bijak, Igor Chmielewski, Piotr Woźny, Konrad Cichoń, Maciej Niżyński.

Koszykarki 3x3 awansowały do finału

W dniu 4 listopada 2021 r. nasze dziewczęta awansowały z I miejsca w grupie eliminacyjnej do finału Mistrzostw Legnicy w koszykówce 3x3. Warto dodać, że z kompletem zwycięstw.

Wycieczka klasy II C do Wrocławia

W dniu 28 października 2021 r. klasa II C - biologiczno-chemiczna z edukacją medyczną - przebywała na wycieczce naukowej we wrocławskim ZOO.

Publikacja do biblioteki szkolnej

Nasze Liceum otrzymało najnowszą publikację wydawnictwa Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Wilelona w Legnicy.

Wycieczka I D do Świeradowa Zdroju

W dniu 26 października 2021r. klasa I D matematyczno-fizyczna przebywała na wycieczce krajoznawczo integracyjnej w Świeradowie Zdroju.

Spotkanie z Absolwentką naszego Liceum w Londynie

Podczas wyjazdu do Londynu uczestnikom udało się spotkać z absolwentką naszego Liceum, panią Agnieszką Prawdą, która po ukończeniu I LO w Legnicy rozpoczęła studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł licencjata. Następnie skończyła studia magisterskie w London Business School. Obecnie mieszka i pracuje w Londynie.

Wycieczka uczniów I LO do Londynu

- Pierwsza autokarowa wycieczka wjeżdża z kontynentu do Wielkiej Brytanii!

- Kto???!!!

- Legnica! 1 LO!!!

Brawo Ola!

26.10.2021

Brawo Ola!

W dniu 26.10.2021 r. odbyły się zawody w tenisie stołowym indywidualnym w ramach Licealiady Młodzieży Strefa Legnicka.

Szkolenia dla rodziców

„Dobrze, że jesteś." Włącz się w kampanię przeciwdziałania depresji

Wybierz nr strony: z 209