Wykład dla klas matematyczno-informatycznych

W dniu 19 grudnia 2019 r. w auli szkolnej odbył się wykład z zakresu programowania i algorytmiki, który poprowadził dr Paweł Gawrychowski z Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Nasze szkolne kolędowanie i liczenie aniołów

W dniu 20 grudnia 2019 r. w auli szkolnej odbył się przegląd kolęd w wykonaniu uczniów klas pierwszych. To piękne przedsięwzięcie zorganizowali oraz prowadzili przedstawiciele Parlamentu Uczniowskiego – Pola Rokus i Andrzej Szczerbiński.

400 kartek z życzeniami dla chorych ze Szpitala Wojewódzkiego

W dniu 18 grudnia 2019 r. młodzież naszej szkoły odwiedziła Szpital Wojewódzki w Legnicy. W świątecznej akcji wzięło udział 25 uczniów, którzy reprezentowali różne klasy.

Kartki świąteczne

Uczniowie naszej szkoły przygotowali 400 kartek świątecznych podczas zajęć z plastyki.

Kwalifikacje do okręgu z geografii

Komitet Okręgowy XLVI Olimpiady Geograficznej we Wrocławiu opublikował listę uczniów zakwalifikowanych do etapu okręgowego.

Świąteczne klimaty Wrocławia

W dniu 16 grudnia 2019 r. klasa I E(g) przyrodnicza z edukacją prozdrowotną odbyła wycieczkę do Wrocławia.

„Paradoksy matematyczne i logiczne”

W dniu 18 grudnia 2019 r. klasa 1 A(g) wraz z wychowawcą panią Eweliną Hoszman i nauczycielem matematyki panią Barbarą Obremską pojechała do Wrocławia na wykład, który odbył się w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Akcja charytatywna klasy I B(g)

W dniu 13 grudnia 2019 r. klasa I B(g) humanistyczna z edukacją medialną i prawną przeprowadziła na terenie szkoły kiermasz ciast.

Dzień Dawcy Komórek Macierzystych Szpiku

W dniu 18.12.2019 r. w naszej szkole odbył się finał akcji Dolnośląska#Komórkomania - Dzień Dawcy Komórek Macierzystych Szpiku w I LO – rejestracja potencjalnych dawców w ramach kampanii Fundacji DKMS.

Andrzej zakwalifikowany do trzech olimpiad przedmiotowych

Andrzej Szczerbiński - uczeń z klasy III A matematyczno-informatycznej - został zakwalifikowany do etapu okręgowego trzech olimpiad przedmiotowych.

Wybierz nr strony: z 186