Podziękowanie za Szlachetną Paczkę

10.01.2019

Obrazek
„Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki. Wolontariusze, którzy opiekowali się rodzinami, chcieli przekazać kilka słów od siebie”.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

WOLONTARIUSZ 1: „Chciałbym Wam podziękować za okazane Serce. Moim marzeniem jest, aby wszyscy młodzi ludzie byli tacy jak Wy (…). Przekazaliście coś znacznie cenniejszego niż artykuły żywnościowe. Tym czymś jest troska o innego człowieka”.

WOLONTARIUSZ 2: „Jestem niezmiernie wdzięczny za zaangażowanie z jakim kieruje Pan umysłami młodych ludzi. Wraz z uczniami Pana liceum stworzyliście przepiękną paczkę, która wywołała wiele pozytywnych emocji u rodzin, które zostały przez was wybrane. Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w projekcie szlachetnej paczki z ludźmi, takimi jak Pan i Pana uczniowie. (…) życzę samych sukcesów zawodowych oraz szczęścia w życiu prywatnym, a Pana uczniom pasma sukcesów nie tylko na płaszczyźnie naukowej.”