Tydzień Fantasy

16-04-2016

Od 11 do 15 kwietnia 2016 r. w naszej szkole trwał Tydzień Fantasy, którego inicjatorkami i organizatorkami były Julia Krzyżanowska i Karolina Chrzanowska z klasy II C o profilu biologiczno-chemicznym.

W poniedziałek odbyły się podchody. Trzyosobowe grupy z każdej klasy miały za zadanie w jak najkrótszym czasie odnaleźć siedem stacji na terenie szkoły i odpowiedzieć na zagadki związane z fantastyką, omijając utrudnienia czekające na nich w szkole.

Środa przebiegała pod znakiem konkursu cosplay, w którym udział wzięło ponad dwudziestu uczniów, prezentując ciekawe przebrania. Dodatkowo wszystkie przebrane osoby były tego dnia zwolnione z odpowiedzi i niezapowiedzianych kartkówek.

W piątek zorganizowaliśmy dwa quizy: jeden na temat książek, a drugi filmów fantasy i science-fiction. Sądząc po reakcjach uczestników, dostarczyły wielu emocji... Dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursach oraz osobom zaangażowanym w robienie dekoracji i prezentacji, a także pomoc w organizacji podchodów!

Mamy nadzieję, że w następnych edycjach Tygodnia Fantasy będzie uczestniczyć jeszcze więcej osób.

Tekst: Karolina Chrzanowska
Dodał*: Tomasz Jaworski