Spotkanie z Absolwentką naszego Liceum w Londynie

26-10-2021

Podczas wyjazdu do Londynu uczestnikom udało się spotkać z absolwentką naszego Liceum, panią Agnieszką Prawdą, która po ukończeniu I LO w Legnicy rozpoczęła studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł licencjata. Następnie skończyła studia magisterskie w London Business School. Obecnie mieszka i pracuje w Londynie.

W trakcie spotkania pani Agnieszka opowiadała o swoich studiach w Polsce oraz o tym, jak zdecydowała się na studia i zamieszkanie za granicą. Okazało się, że pomysł na taką drogę życiową powstał w trakcie nauki w I LO, kiedy wyjechała na … szkolną wycieczkę do Wielkiej Brytanii. W Oksfordzie uczestniczyła w spotkaniu z absolwentem naszej szkoły, który wtedy tam studiował. Uczniowie mieli do pani Agnieszki wiele pytań.

Czy za kilka lat, to oni, jako absolwenci, spotkają się z uczniami naszej szkoły w jakimś ciekawym zakątku Europy? Historia lubi się powtarzać ...

Dodał*: Mikołaj Sikorski