I LO w ENERGYLANDII

01-10-2021

1 października 2021 roku klasy I A i I C udały się z wychowawcami - panią Agnieszką Grzywacz i panią Justyną Kuszek oraz nauczycielami wychowania fizycznego - panią Anną Kruszczyńską i panem Tomaszem Piaseckim na wycieczkę do największego parku rozrywki w Polsce – Energylandii.

Dzień zaczął się bardzo wcześnie, bo już o 5.00 nad ranem wyjechaliśmy w kierunku Zatoru. Po przybyciu czekały na nas liczne atrakcje i zabawy. Energylandia to miejsce zbudowane z dużym rozmachem, z nowoczesnymi, bardzo ciekawymi atrakcjami dla osób w każdym wieku – od małych dzieci, aż po dorosłych. Największą popularnością cieszyły się wśród uczniów rollercoastery: DRAGON, ZADRA FORMUŁA.

Po prawie 8 godzinach pobytu wszyscy byli bardzo zmęczeni, ale i zadowoleni. Czas spędzony w parku rozrywki, a także w autokarze, miał duży wpływ na lepszą integrację i wzajemne poznanie się uczniów, jak i wychowawców z uczniami.

Dodał*: Szymon Jaśkiewicz