Orzeł Dolnośląski

05-11-2020

Dawid Tarnowski otrzymał nominację

Dolnośląskie Kuratorium Oświaty dokonało wyboru laureatów do nagrody Kuratora Oświaty „Orzeł Dolnośląski 2020”. Wśród 5 nominowanych uczniów z Dolnego Śląska jest także Dawid Tarnowski – tegoroczny maturzysta z klasy III B humanistycznej z edukacją medialną i prawną. Zgodnie z Regulaminem przyznawania Nagrody „Orzeł Dolnośląski” Dolnośląski Kurator Oświaty organizuje Galę Finałową, podczas której uczniowie nominowani prezentują się w dowolnej formie w czasie do 7 minut. Tegoroczna VIII edycja konkursu „Orzeł Dolnośląski” planowana jest, ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, na pierwszą dekadę  marca 2021 r. Warto wiedzieć, że Dawid bierze udział w rekonstrukcjach wydarzeń historycznych, o czym mówi tematyczne zdjęcie. Gratulujemy! Będziemy trzymali kciuki!
Dodał*: Michał Dyrka