Pożegnanie maturzystów

25-06-2020

Scenariusz uroczystości pożegnania nagrodzonych maturzystów w dniu 25.06.2020 r.

1. Przywitanie uczniów przez przewodniczącą Parlamentu Uczniowskiego – Polę Rokus.
  2. Wprowadzenie pocztu sztandarowego i hymn.
  3. Symboliczne przekazanie sztandaru szkole.
  4. Dyrektor szkoły:
    1. wręczenie tytułu „Przyjaciel Szkoły” rodzicowi – Pani Dorocie Trudzińskiej-Pogodzie,
    2. podziękowanie rodzicowi za czterech absolwentów, wręczenie pamiątkowego obrazu Pani Cecylii Szczerbińskiej,
    3. przekazanie pięciu absolwentom Medali „Cum laude” – Danielowi Marczakowi, Hubertowi Mazurowi, Magdzie Kozajdzie, Krzysztofowi Łukasiewiczowi, Andrzejowi Szczerbińskiemu,
    4. przekazanie czterem absolwentom statuetki „Osobowość Roku”: Grzegorzowi Gulewiczowi, Poli Rokus, Andrzejowi Szczerbińskiemu, Aleksandrowi Łopusiewiczowi.
  5. Przekazanie nagrody w postaci wizerunku szkoły absolwentowi, który uzyskał najwyższą średnią ocen – Krzysztofowi Łukasiewiczowi.
  6. Przekazanie nagród absolwentom, którzy uzyskali średnią ocen 5,0 (wychowawcy klas).
  7. Przekazanie nagród absolwentom, którzy uzyskali 100% frekwencję (dyrektor szkoły).
  8. Przekazanie nagród absolwentom reprezentującym poczet sztandarowy (dyrektor szkoły).
  9. Przekazanie nagród Parlamentowi Uczniowskiemu (opiekun PU).
  10. Przemówienie wychowawcy klasy z najwyższą średnią ocen (III A) – Pani Ewy Wojtyło.
  11. Przemówienie absolwentów – Krzysztofa Łukasiewicza z III A i Poli Rokus z III B.
  12. Przemówienie rodzica – Pani Doroty Trudzińskiej-Pogody.
  13. Zakończenie uroczystości – życzenia od Parlamentu Uczniowskiego.
Dodał*: Maksymilian Masek