Medal „Cum laude” ma już 24 lata

25-04-2020

Odlany z brązu Medal „Cum laude” przyznawany jest wraz z tytułem „Honorowego Absolwenta I LO”.

Otrzymują go maturzyści, którzy są laureatami lub finalistami olimpiady przedmiotowej na szczeblu centralnym, wybitnymi sportowcami, osiągają sukcesy artystyczne, mają średnią ocen na świadectwie co najmniej 4,0 i bardzo dobre zachowanie.

Gratulujemy nagrodzonym w 2020 r.:

Imię i nazwisko Tytuł Osiągnięcie
Daniel Marczak Finalista Polska Edycja Międzynarodowego Konkursu PIX Programming Challenge (2019 r.)
Hubert Mazur Laureat
Finalista
I miejsce w kursie e-learingowym XVII edycji Internetowej Gry Giełdowej (2019 r.)
Magda Kozajda Laureat VI miejsce w grupie EXPERT w Konkursie PIX 2019 - Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu
Krzysztof Łukasiewicz Finalista
Finalista
Olimpiada Informatyczna (2019 r., 2020 r.)
Olimpiada Matematyczna (2020 r.)
Międzynarodowy Festiwal Szachowy (2019 r.)
Andrzej Szczerbiński Finalista
Finalista
Olimpiada Wiedzy o III RP (2020 r.)
Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie (2020 r.)
Dodał*: Jakub Chomiczewski