Mikołajkowy mecz nauczyciele kontra uczniowie

07.12.2019

Obrazek

Tradycyjnie, 6 grudnia odbył się mecz nauczyciele kontra uczniowie w unihokeja. W przyjaznej atmosferze, w której dało się odczuć zbliżające się święta, rozegrano bardzo emocjonujące sportowe show na wesoło.

Naprzeciw siebie stanęli przedstawiciele społeczności uczniowskiej - chłopcy z klasy I A(g) oraz wyselekcjonowany przez pana Roberta Wójcickiego zespół nauczycieli w następującym składzie: Anna Kruszczyńska, Robert Wójcicki, Piotr Widziewicz, Paweł Olszewski, Marcin Twardowski (zawodnicy z pola) oraz Zbigniew Masłowski i Krzysztof Waszkiewicz (bramkarze). Pan Waszkiewicz pełnił też rolę spikera zawodów.

Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 3:3, a na listę strzelców z grona nauczycieli wpisali się Marcin Twardowski i Anna Kruszczyńska.

Zawody sędziowała Anna Buchta z klasy II D. Nagłośnieniem zajmował się Jędrzej Paluch i Marcel Dorosz z klasy I A(g).

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki od Rady Rodziców.