TPD

17-01-2013

Dzisiaj w sali widowiskowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Legnicy odbyło się zebranie sprawozdawcze Oddziału Miejskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Uczestniczyli w nim - dyrektor szkoły Halina Tamioła i opiekun szkolnego koła TPD Robert Wójcicki.

Podczas spotkania dokonano oceny działalności Oddziału TPD w Legnicy za lata 2011-2012, udzielono absolutorium zarządowi, uzupełniono program działań na lata 2013-2014 oraz podsumowano XIX akację charytatywną „Uśmiech pod choinkę 2012”. Pani dyrektor i opiekun szkolnego TPD otrzymali dyplomy z serdecznymi podziękowaniami „za stwarzanie optymalnych warunków do działalności koła”, a także dyplom z wyrazami wdzięczności za wsparcie akcji charytatywnej przez młodzież.
Dodał*: PU