My w Europie

22-01-2013

16.01.2013 r. otrzymaliśmy protokół z przebiegu I etapu VI edycji konkursu „My w Europie”, który odbył się w LO XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu.

Do konkursu zgłosiło się 11 szkół z Wrocławia i województwa dolnośląskiego, a wzięło w nim udział 47 uczniów. Po sprawdzeniu i ocenieniu prac konkursowych do finału zostało zakwalifikowanych 12 uczniów z największą ilością punktów. Wszyscy oni uzyskali 40 punktów lub więcej (na 60 możliwych). Zakwalifikowani uczniowie z naszej szkoły: Dominik Rajter z 3b, Maksymilian Chlebosz z 2b, Mateusz Pawlak z 1e. Gratulujemy uczniom oraz mgr Joannie Piskorskiej-Gomoliszek. Finał konkursu odbędzie się 22 marca 2012 roku w Instytucie Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Dodał*: PU