Wspomnienia Miss

21-12-2012

W dniach od 27.11–09.12.2012 r. odbywało się zgrupowanie przygotowujące do finału Narodowego Konkursu Piękna. Uczestniczyła w nim uczennica naszej szkoły – Magdalena Tasarek z klasy 3 e.

Oto wypowiedź Magdy: „Celem takiego zgrupowania jest jak najlepsze przygotowanie finalistek do Konkursu. Będzie ono dla mnie niezapomnianym doświadczeniem i przygodą do końca życia. Chodziło o zadbanie o naszą sprawność fizyczną, koordynację ruchową, naukę chodzenia, a oprócz tego maniery osobiste. Podczas pobytu w pięknym hotelu „Kawallo” pod Płockiem miałam okazję brać udział w pokazowej prezentacji 22 uczestniczek, korzystać z hotelowego SPA, siłowni, jak również wielu atrakcji w postaci kręgielni czy bankietu. Oprócz przyjemności, to także ciężka praca. Układy choreograficzne trwały codziennie po kilka godzin z przerwami na posiłki. Dałyśmy sobie radę, ale jest to zasługa naszego zaangażowania, poświęcenia, jak i ludzi, którzy nas motywowali i wspierali. Konkurs będę wspominać bardzo pozytywnie i cieszę się, że miałam okazję tam być. Przygoda jednak się skończyła i czas na naukę w ukochanej szkole!”
Dodał*: PU