Wycieczka I B do Wrocławia

16-05-2023
. . .
W dniu 15 maja 2023 r. klasa I B wyjechała na wycieczkę edukacyjno-integracyjną do Wrocławia. Przez pierwsze trzy godziny zwiedzaliśmy Wrocław w towarzystwie przewodnika miejskiego. Nawet deszcz nam nie przeszkadzał. 

Następnie udaliśmy się do Hali Automatyki Systemów Energetycznych, gdzie obejrzeliśmy immersyjną wystawę malarstwa impresjonistycznego - „Monet & Impresjoniści”. Obrazy były wyświetlane na wszystkich ścianach i podłodze ogromnego pomieszczenia oraz dodatkowych ekranach, co sprawiało, że można było zobaczyć każdy detal i znaleźć się w środku tych obrazów. Temu wszystkiemu towarzyszyła muzyka oraz komentarz z informacjami na temat impresjonistów. Całość sprawiała niesamowite wrażenie. Doświadczanie sztuki w taki sposób zostanie z nami na długo.   

Opiekę nad uczniami sprawowały: pani Ewelina Hoszman – wychowawczyni, nauczycielka języka angielskiego, pani Anna Fulczyńska – nauczycielka angielskiego. 

Zamieścił/a: Krzysztof Kowalczyk
Menu