Spotkanie maturzystów z wykładowcami Collegium Witelona

14-03-2023
.
W dniu 13 marca 2023 r. uczniowie klas maturalnych – IV Cp o profilu biologiczno-chemicznym oraz IV Ep o profilu przyrodniczym - mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Collegium Witelona w Legnicy. 

Maturzyści wysłuchali wykładu dr Małgorzaty Jusiakowskiej-Piputy – pracownika naukowego Uczelni - „Wybrane kierunki medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej”, który pokazuje nowe trendy podejścia do pacjenta w medycynie.   

Następnie dr inż. Iwona Twarogowska-Wielesik – kierownik Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej - zaprezentowała możliwości kształcenia na kierunkach medycznych: pielęgniarstwie, położnictwie, ratownictwie medycznym, fizjoterapii, dietetyce. 

Zamieścił/a: Anna Borowiec
Menu