Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

04-09-2023
. .
W dniu 4 września na wewnętrznym dziedzińcu odbyła się inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Pani dyrektor Halina Tamioła powitała uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników Liceum, a także Absolwentów. 

Szczególnie serdecznie w „szkole wielu możliwości” przywitani zostali uczniowie sześciu klas pierwszych: 

  • I A – matematyczno-informatycznej 

  • I B – humanistycznej z edukacją medialną i prawną 

  • I C – biologiczno-chemicznej z edukacją medyczną 

  • I D – architektonicznej z grafiką komputerową  

  • I E – przyrodniczej z edukacją prozdrowotną 

  • I F – językowej z edukacją psychologiczną. 

Wymienione zostały nazwiska 49 uczniów, którzy otrzymali zaproszenie na inaugurację miejską nowego roku szkolnego w Akademii Rycerskiej. Podczas tej uroczystości nasi koledzy otrzymali stypendia Prezydenta Miasta Legnicy. 

 

Zamieścił/a: Antoni Adamowicz
Menu