Legnicki Półmaraton
Uczniowie naszej szkoły znowu pokazali na co ich stać!
Konkurs Mitologiczny
W dniu 3 października 2013 r. odbył się szkolny konkurs mitologiczny. Miał on nie tylko sprawdzić wiedzę z zakresu mitologii greckiej i rzymskiej, ale również uwrażliwiać na ich wciąż pobrzmiewające w naszym życiu echa.

Biegi Przełajowe

02.10.2013

Biegi Przełajowe
W dniu 2 października 2013 r. - w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej Miasta Legnicy - odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Dzień Patrona

01.10.2013

Dzień Patrona
W dniu 1 października 2013 r. w auli obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły, który połączony był ze ślubowaniem i pasowaniem uczniów klas pierwszych.
Dolnośląski Festiwal Nauki
W dniach 26 i 27 września 2013 r. w auli naszej szkoły zagościł Dolnośląski Festiwal Nauki. Tegoroczne hasło XVI edycji Festiwalu brzmiało – NAUKA OBYWATELEM EUROPY.
Mini Rajd "Jarzębina"
W dniu 27.09.2013 r. klasa 2D – jako wolontariusze - pod opieką wychowawcy uczestniczyła przy organizacji Mini Rajdu „Jarzębina” w Duninie.
Zawody w programowaniu
W dniu 19.09.2013 r. w Instytucie Informatyki Politechniki Wrocławskiej odbyły się Festiwalowe Zawody w Programowaniu Zespołowym. Nasza szkoła wystawiła trzy drużyny.
Mistrzostwa Legnicy w Biegach Przełajowych
W dniu 23.09.2013 r. w parku miejskim odbyły się Mistrzostwa Legnicy w Biegach Przełajowych, które otworzyły tegoroczną rywalizację międzyszkolną.
Z wizytą w Krzeszowie i Jaworze
20 września klasa 2 E (społeczno - prawna) wraz z opiekunami odbyła krótką, ale bogatą poznawczo wycieczkę po Krzeszowie i Jaworze.
„Tak to pamiętam”
W dniu 13 września 2013 r. o godz. 10.00, w gmachu Legnickiej Biblioteki Publicznej odbyła się uroczystość wręczenia nagród konkursu "Tak to pamiętam".