Góra Grosza

21.11.2013

Góra Grosza
Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza.

Półmetek

21.11.2013

Półmetek
W dniu 21 listopada 2013 r. w sali bankietowej przy ul. Kawaleryjskiej odbył się półmetek klas drugich.

Podziękowanie

20.11.2013

Podziękowanie
Otrzymaliśmy podziękowanie za udział w badaniu na temat wykorzystania edukacyjnej wartości dodanej (EWD).
XIII Gala Stypendialna
W dniu 20.11.2013 r. w Filharmonii Wrocławskiej odbyła się uroczysta XIII Gala Stypendialna, podczas której nasi tegoroczni absolwenci Aleksander Łukasiewicz i Marek Nahajowski otrzymali stypendia za wybitne osiągnięcia.
Zawody tenisa stołowego
Zapraszamy wszystkich chłopców oraz dziewczęta do wzięcia udziału w turnieju tenisa stołowego. Chętnych prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do piątku Damianowi Świrskiemu z klasy 2A i Patrykowi Szuszkiewiczowi z klasy 2D.
Licealiada w piłce koszykowej chłopców
W dniu 12.11.2013 r. odbyła się Licealiada Miasta Legnicy w piłce koszykowej chłopców. Nasi chłopcy – po dramatycznych meczach w eliminacjach, jak i podczas finału – zdobyli tytuł wicemistrzów Legnicy.
Dzień Niepodległości

Dnia 12.11.2013 roku podczas 2 i 3 godziny lekcyjnej w auli szkolnej odbyła się uroczystość związana z 95 rocznicą odzyskania niepodległości.

Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt
W dniu 08.11.2013 r. odbyła się Licealiada Miasta Legnicy w piłce koszykowej dziewcząt. Drużyna z naszej szkoły zajęła bardzo dobre 3 miejsce

Wykłady chemiczne

08.11.2013

Wykłady chemiczne
W dniu 08.11.2013 r. odbył się w auli naszej szkoły wykład z chemii na temat: „Żelazo i jego związki, własności i zastosowanie” oraz „Woda: jej własności i znaczenie”, w którym uczestniczyli uczniowie klas biologiczno-chemicznych (3c i 2c).

Zawody strzeleckie

07.11.2013

Zawody strzeleckie
Gratulujemy Jackowi Stępniewskiemu z klasy 1a zajęcia II miejsca w zawodach strzeleckich w ramach konsultacji kadry juniorów i młodzików Dolnego Śląska!