Zawody tenisa stołowego
Zapraszamy wszystkich chłopców oraz dziewczęta do wzięcia udziału w turnieju tenisa stołowego. Chętnych prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do piątku Damianowi Świrskiemu z klasy 2A i Patrykowi Szuszkiewiczowi z klasy 2D.
Licealiada w piłce koszykowej chłopców
W dniu 12.11.2013 r. odbyła się Licealiada Miasta Legnicy w piłce koszykowej chłopców. Nasi chłopcy – po dramatycznych meczach w eliminacjach, jak i podczas finału – zdobyli tytuł wicemistrzów Legnicy.
Dzień Niepodległości

Dnia 12.11.2013 roku podczas 2 i 3 godziny lekcyjnej w auli szkolnej odbyła się uroczystość związana z 95 rocznicą odzyskania niepodległości.

Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt
W dniu 08.11.2013 r. odbyła się Licealiada Miasta Legnicy w piłce koszykowej dziewcząt. Drużyna z naszej szkoły zajęła bardzo dobre 3 miejsce

Wykłady chemiczne

08.11.2013

Wykłady chemiczne
W dniu 08.11.2013 r. odbył się w auli naszej szkoły wykład z chemii na temat: „Żelazo i jego związki, własności i zastosowanie” oraz „Woda: jej własności i znaczenie”, w którym uczestniczyli uczniowie klas biologiczno-chemicznych (3c i 2c).

Zawody strzeleckie

07.11.2013

Zawody strzeleckie
Gratulujemy Jackowi Stępniewskiemu z klasy 1a zajęcia II miejsca w zawodach strzeleckich w ramach konsultacji kadry juniorów i młodzików Dolnego Śląska!
"Wałęsa - człowiek z nadziei"
W dniu 5.11.2013 r. wszystkie klasy udały się do kina Helios na film „Wałęsa – człowiek z nadziei” w reżyserii Andrzeja Wajdy. Była to lekcja historii współczesnej. Dyskusje n/t filmu przewidywane są na lekcjach języka polskiego i historii.
Tablica informacyjna
Na frontowej ścianie budynku naszej szkoły umieszczona została tablica informacyjna, z której można odczytać ważne daty dotyczące zabytkowego gmachu.
"Spotkania z absolwentem"
W dniu 31.10.2013 r. klasy: 3a matematyczno-informatyczna i 3d matematyczno-fizyczna uczestniczyły w spotkaniu z absolwentem szkoły – Konradem Konarskim - w związku z realizacją cyklu „Spotkania z absolwentem”.

Halloween

31.10.2013

Halloween
W dniu 31.10. 2013 r. odbył się w auli naszej szkoły Konkurs Języka Angielskiego połączony z obchodami Halloween .