Certyfikat

27.08.2014

Certyfikat
Podczas tegorocznych wakacji otrzymaliśmy certyfikat za udział w projekcie „LEPSZA SZKOŁA”.

Wakacje 2014

29.06.2014

Wakacje 2014
Udanych i szczęśliwych wakacji życzy Grono Pedagogiczne i Parlament Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego!
Gratulacje od Prezydenta Miasta Legnicy
Otrzymaliśmy gratulacje od Prezydenta Miasta Legnicy!
Rywalizacja sportowa 2013/2014 - podsumowanie
Zarząd Legnickiego Szkolnego Związku Sportowego przedstawił wyniki końcowe we współzawodnictwie szkół w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej Miasta Legnicy w roku szkolnym 2013/2014.
Drodzy Gimnazjaliści!
Ta kartka pocztowa przygotowana została z myślą o Was. Autorem projektu jest nasz kolega z klasy drugiej – Jan Dąbrowski.

"Złota Paleta"

25.06.2014

"Złota Paleta"
Gratulujemy wyróżnienia, które otrzymał mgr Robert Wójcicki – nauczyciel biologii oraz podstaw architektury!
obóz edukacyjno-intregracyjny w muchowie
W dniach 24-25 września 2014 r. klasa 1 D matematyczno-fizyczna z rozszerzoną edukacją architektoniczną przebywała na wycieczce w Muchowie. Do zrealizowania były dwa cele - edukacyjny i integracyjny.
Młody Lider Przedsiębiorczości
Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A. w Legnicy zaprosiła uczniów do udziału w konkursie na biznes plan „Młody Lider Przedsiębiorczości”.

Z kilkudziesięciu prac, które wpłynęły na konkurs, komisja wyłoniła 3 laureatki. Wśród nich znalazły się dwie uczennice naszej szkoły.

Konkurs " Powstanie Styczniowe"
Pani Senator Dorota Czudowska – w imieniu Komitetu Organizacyjnego Obchodów 150 Rocznicy Powstania Styczniowego - podziękowała szkole „za zgłoszenie i trud przygotowania uczniów do udziału w konkursie „Powstanie Styczniowe”.

Wieża Mariacka

17.06.2014

Wieża Mariacka
W dniu 17 czerwca 2014 r. młodzież z klasy II D - matematyczno-fizycznej uczestniczyła w zajęciach z „Podstaw architektury”, które odbyły się na wieży Kościoła Mariackiego w Legnicy. Panorama miasta okazała się bardzo imponująca.