Szkolna Wycieczka Do Londynu
W dniach 9-15 marca 2014 r. uczniowie I LO w Legnicy z klas Id, Ia, Ib, Ie i IIb uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Londynu.
Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej
Gratulujemy naszej koleżance z klasy II C biologiczno-chemicznej sukcesu w Turnieju Słowa.
Spotkanie z absolwentem
W dniu 13 marca 2014 r. klasa 2 d matematyczno-fizyczna uczestniczyła w spotkaniu z Piotrem Niemcem – w związku z realizacją cyklu „Spotkania z absolwentem”.
Młody człowieku bądź świadomym konsumentem
Miejski Rzecznik Konsumentów działając z ramienia Prezydenta Miasta Legnica rozpoczyna akcję propagującą świadomość konsumencką wśród legnickiej młodzieży pod hasłem „Młody człowieku bądź świadomym konsumentem”.
10 LAT CZŁONKOSTWA POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ
W 2014 r. Polska będzie obchodziła 10-lecie obecności w UE. Z tej okazji Zespół Szkół Samochodowych w Legnicy organizuje konkurs dla uczniów legnickich szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą: „10 LAT CZŁONKOSTWA POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ”.
Znam powiat legnicki jak swój dom
W dniu 11 marca 2014 r. odbył się Konkurs Krajoznawczy „Znam powiat legnicki jak swój dom”.
XXIV Zimowa Szkoła Matematyki
W dniach 3-8 marca 2014 r. odbyła się XXIV Zimowa Szkoła Matematyki. Jest to obóz naukowy dla uzdolnionej matematycznie młodzieży z Dolnego Śląska i Opolszczyzny.
Wystawa prac Wiktora Koniwa
W dniach 3 do 6 marca 2014 r. uczniowie naszej szkoły mogli podziwiać malarstwo ukraińskiego artysty Wiktora Koniwa, który jest absolwentem Moskiewskiego Ludowego Uniwersytetu Sztuki.
"Chronię życie przed Rakiem"
Gratulujemy naszej koleżance z klasy II C biologiczno-chemicznej udziału w tak pięknej akcji!

Spektakl "Otello"

04.03.2014

Spektakl "Otello"
W dniach 4 i 5 marca 2014 r. wszystkie klasy pierwsze oraz klasa 2 e uczestniczyły w spektaklu Teatru Modrzejewskiej w Legnicy - „Otello”.