Olimpiada Przedsiębiorczości
W dniu 14.01.2014 r. Komitet Okręgowy Olimpiady Przedsiębiorczości we Wrocławiu poinformował szkołę, że do zawodów okręgowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Studniówka

12.01.2014

Studniówka
Dziękujemy Rodzicom ma­tu­rzy­stów za zor­ga­ni­zo­wa­nie wspa­nia­łego Balu Studniówkowego!
Góra Grosza - Podsumowanie
W dniu 7.01.2014 r. został wysłany do Towarzystwa Nasz Dom protokół z akcji „Góra Grosza”.
Zajęcia z profilaktyki p.pożarowej
W dniach 7-8 stycznia 2014 r. odbył się cykl zajęć z profilaktyki p.pożarowej, którym objęto klasy pierwsze, realizujące przedmiot edukacja dla bezpieczeństwa.
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
W dniu 31.12.2013 r. szkoła otrzymała informację o zakwalifikowaniu do zawodów okręgowych 55 edycji Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym - Przemysława Marczewskiego z klasy 3 B.
Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
W dniu 30.12.2013 r. przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Olimpiady Lingwistyki Matematycznej poinformował szkołę, że do II etapu (okręgowego)XII Międzynarodowej Olimpiady Lingwistycznej został zakwalifikowany Tomasz Nanowski z klasy 2 A.
Konkurs Bożonarodzeniowy
W dniu 22.12.2013 r. odbył się w auli szkolnej Konkurs Bożonarodzeniowy dla klas pierwszych, który przygotowali uczniowie z klasy I D.

Spotkanie Wigilijne

20.12.2013

Spotkanie Wigilijne
W dniu 20.12.2013 r. – po raz drugi w tradycji szkoły – odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane przez dyrektora, wicedyrektora i pedagoga szkolnego z przewodniczącymi wszystkich klas oraz Prezydium Parlamentu Uczniowskiego.

wesołych świąt!

19.12.2013

wesołych świąt!
Są dwie rzeczy, które nigdy się nie skończą: splendor narodzenia Chrystusa i miłość człowieka do człowieka.
wybory do władz szkolnego klubu sportowego
Serdecznie zapraszamy wszystkich zaangażowanych w sport szkolny ILO w Legnicy do wzięcia udziału w wyborach do władz szkolnego klubu sportowego.