Olimpiada Teologii Katolickiej
W dniu 24 stycznia 2014 r. otrzymaliśmy wiadomość, podpisaną przez Dyrektora Wydziału Katechetycznego Legnickiej Kurii Biskupiej, że do etapu diecezjalnego XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej zakwalifikowali się następujący uczniowie z naszej szkoły:
Gratulacje od Prezydenta Miasta
W dniu 24 stycznia 2014 r. otrzymaliśmy gratulacje od Prezydenta Miasta Pana Tadeusza Krzakowskiego.

Obraz

24.01.2014

Obraz
Podczas tegorocznej 100-dniówki, która odbyła się 11 stycznia 2014 r., pani dyrektor Halinie Tamiole został wręczony obraz namalowany przez tegoroczną absolwentkę – Agatę Zając z klasy III D
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
W dniu 17.01.2014 r. bardzo dobre wiadomości napłynęły z Komitetu Okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Do etapu okręgowego zakwalifikowało się siedmiu uczniów z naszego Liceum:
Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych
W dniu 15.01.2014 r. został ogłoszony przez miesięcznik „Perspektywy” 16. Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych.
Uśmiech pod choinkę
W dniu 14 stycznia 2014 r. Koło Przyjaciół Dzieci przy I LO otrzymało podziękowania za wsparcie XX akcji charytatywnej „Uśmiech pod choinkę – 2013” Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy.
Olimpiada Przedsiębiorczości
W dniu 14.01.2014 r. Komitet Okręgowy Olimpiady Przedsiębiorczości we Wrocławiu poinformował szkołę, że do zawodów okręgowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Studniówka

12.01.2014

Studniówka
Dziękujemy Rodzicom ma­tu­rzy­stów za zor­ga­ni­zo­wa­nie wspa­nia­łego Balu Studniówkowego!
Góra Grosza - Podsumowanie
W dniu 7.01.2014 r. został wysłany do Towarzystwa Nasz Dom protokół z akcji „Góra Grosza”.
Zajęcia z profilaktyki p.pożarowej
W dniach 7-8 stycznia 2014 r. odbył się cykl zajęć z profilaktyki p.pożarowej, którym objęto klasy pierwsze, realizujące przedmiot edukacja dla bezpieczeństwa.