„Dzwonek na obiad”
W dniach 15-21 marca 2018 r. społeczność naszego Liceum włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Grosz do Grosza” w ramach programu „Dzwonek na obiad” Fundacji „Być Bardziej”.
VIII Dolnośląska Gala Talentów
W dniu 21 marca 2018 r. w profesjonalnie przygotowanej Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej w Legnicy odbyły się rejonowe eliminacje VIII Dolnośląskiej Gali Talentów.
Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę
W dniu 21 marca 2018 r. tegoroczni maturzyści odbyli pielgrzymkę do Częstochowy, aby modlić się o dobry wybór drogi życiowej i pomyślne zdanie matury.
Katarzyna w finale Konkursu Filozofii Klasycznej
W dniu 22 marca 2018 r. Komitet Konkursu Filozofii Klasycznej ogłosił listę uczestników zakwalifikowanych do finału.
Drodzy Gimnazjaliści!
Zapraszamy Was serdecznie 23 marca 2018 r. od godziny 12.00-18.00 do naszej szkoły na Dzień Otwartych Drzwi.
Trzeci numer "Młyna" już dostępny
Ukazał się trzeci numer gazety "Młyn". Można w nim przeczytać m. in. relację ze studniówki, podumowanie Dnia Bezpiecznego Internetu oraz sprawdzić plany na Dzień Otwarty.
Sukces Krzysztofa w szachach
Krzysztof Łukasiewicz – uczeń z klasy I A o profilu matematyczno-informatycznym – zajął VII miejsce podczas Mistrzostw Polski Juniorów w szachach.
Koncert dla legniczan na 100-lecie Niepodległości
W dniu 18 marca 2018 r. w auli naszej szkoły odbył się piękny Koncert „Rozkwitały pąki białych róż…”, w którym wystąpili znakomici goście:
Dzień Świętego Patryka w naszej szkole
16 marca 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Patryka. Uczniowie z klasy I A, która czuwała nad tym przedsięwzięciem, przystroili szkołę w zielone balony oraz koniczynki - symbol Irlandii.
Ania wśród najlepszych gitarzystów
Anna Łucka – uczennica z klasy II E o profilu przyrodniczym z edukacją prozdrowotną – została laureatką ogólnopolskiego konkursu dla gitarzystów w ramach Festiwalu im. Jadwigi Kaliszewskiej.