Spotkanie z aktorką
W dniu 5 marca 2018 r. gościliśmy w naszej szkole panią Marzenę Kipiel-Sztukę - aktorkę, której popularność przyniosła rola Halinki Kiepskiej w serialu „Świat według Kiepskich” (od 1999 r.).
Anna Karykowska Drużynową Mistrzynią Polski Seniorów
W dniu 3 marca 2018 r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów w szachach szybkich.
Nasi szkolni recytatorzy
W dniu 2 marca 2018 r. w sali języka polskiego odbyły się szkolne eliminacje 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
W dniu 1 marca z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych klasa II B przygotowała okolicznościową wystawę.
Niezwykła lekcja z Mistrzem Świata!
W dniu 27 lutego 2018 r. zawodnicy powstałej w tym roku w naszej szkole sekcji korfballu mieli okazję uczestniczyć w specjalistycznym treningu prowadzonym przez Mistrza Świata i Europy, a zarazem trenera kadry narodowej seniorów w korfballu Roelofa Koopmansena, oraz jego asystentkę i najlepszą zawodniczkę kadry Polski Tamarę Semieniuk.
Wielki sukces siatkarzy w finale dolnośląskim
W dniu 21.02.2018 r. w hali sportowej Gwardii Wrocław odbył się finał dolnośląski Licealiady Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców.
Marcin pojedzie na zawody centralne Olimpiady Informatycznej
W dniu 23.02.2018 r. Komitet Główny XXV Olimpiady Informatycznej podjął decyzję o zakwalifikowaniu do zawodów centralnych Marcina Szmagary – ucznia z klasy II A o profilu matematyczno-informatycznym.
III miejsce tenisistek stołowych
W dniu 22.02.2018 r. w Polkowicach odbyły się zawody strefowe Licealiady Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.
Sukces piłkarek ręcznych podczas podstrefy legnickiej
W dniu 20.02.2018 r. w gościnnej hali VII LO w Legnicy odbyły się zawody w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt - podstrefa legnicka (ćwierćfinał wojewódzki).
Całe snowboardowe podium nasze!
W dniu 18 lutego 2018 r. kadra dziewcząt z  naszej szkoły wzięła udział w I Mistrzostwach Legnicy w Slalomie Gigancie w bardzo popularnej dyscyplinie olimpijskiej, jaką jest snowboard. Zawody rozegrano na Łysej Górze.